Najpierw Ridge, a teraz jego matka! Kolejna osoba odchodzi z "Mody na sukces"!

Zapowiedź końca słynnego tasiemca?
Kolejne odejście z "Mody na sukces" Zapowiedź końca słynnego tasiemca? To nie jest dobry czas dla "Mody na sukces". Okazało się, że ze słynnego serialu zniknie... Stephanie Forrester grana przez Susan Flannery! To nie jest dobry czas dla "Mody na sukces". Okazało się, że ze słynnego serialu zniknie... Stephanie Forrester grana przez Susan Flannery! Suzan Flannery była związana z popularną operą mydlaną od 1987 roku. Po 25 latach zdecydowała się jednak zakończyć współpracę z produkcją. Podobno już kilka razy wcześniej aktorka chciała pożegnać się z serialem. Oficjalnie narzekała na szybkie tempo pracy i stres. Jednak podobno chodziło o problemy zdrowotne gwiazdy. U Flannery zdiagnozowano jakiś czas temu fibromialgię. Jest to rzadka choroba reumatologiczna. Chorzy muszą zmagać się z dotkliwymi bólami kości i stawów. To podobno z tego względu aktorka chce odejść. Co się jednak stanie ze Stephanie? Nestorkę rodu Forresterów scenarzyści postanowili uśmiercić. Stanie się to jednak w nieco mniej widowiskowy sposób niż w przypadku Hanki Mostowiak. Bohaterkę graną przez Flannery ponownie dopadnie rak płuc. Tym razem jednak nowotwór okaże się nieuleczalny. Niedawno świat zelektryzowała mrożąca krew w żyłach, wiadomość, że z "Mody na sukces" odchodzi Ronn Moss, czyli serialowy Ridge Forrester, teraz znów jego matka - Stephanie Forreste. W tej sytuacji na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: jak żyć?

To nie jest dobry czas dla "Mody na sukces". Okazało się, że ze słynnego serialu zniknie... Stephanie Forrester, grana przez Susan Flannery!

Suzan Flannery była związana z popularną operą mydlaną od 1987 roku. Po 25 latach zdecydowała się jednak zakończyć współpracę z produkcją. Podobno już kilka razy wcześniej aktorka chciała pożegnać się z serialem. Oficjalnie narzekała na szybkie tempo pracy i stres. Jednak podobno chodziło o problemy zdrowotne gwiazdy.

 

Stephanie Forresterfot. internet

 

U Flannery zdiagnozowano jakiś czas temu fibromialgię.  Jest to rzadka choroba reumatologiczna. Chorzy muszą zmagać się z dotkliwymi bólami kości i stawów. To podobno z tego względu aktorka chce odejść.

Co się jednak stanie ze Stephanie? Nestorkę rodu Forresterów scenarzyści postanowili uśmiercić. Stanie się to jednak w nieco mniej widowiskowy sposób niż w przypadku Hanki Mostowiak. Bohaterkę graną przez Flannery ponownie dopadnie rak płuc. Tym razem jednak nowotwór okaże się nieuleczalny.

 

ridge forresterRidge Forrester - Moda na Sukces /CBS

 

Niedawno świat zelektryzowała, mrożąca krew w żyłach, wiadomość, że z "Mody na sukces" odchodzi Ronn Moss, czyli serialowy Ridge Forrester, teraz znów jego matka - Stephanie Forreste. W tej sytuacji na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: jak żyć?

 

zuz

Więcej o:
Komentarze (11)
Najpierw Ridge, a teraz jego matka! Kolejna osoba odchodzi z "Mody na sukces"!
Zaloguj się
 • zdzirson

  Oceniono 15 razy 15

  Jak żyć?!?!!? :((((

 • myladys

  Oceniono 13 razy 13

  ten serial powinien sie nazywać "Niekończąca się historia" ;p

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Tragedia. Serial się sypie.

 • mila_lejdi

  Oceniono 7 razy 5

  A kiedy kolejna osoba odejdzie z "M, jak mdłości"?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Z 20 lat grać w kółko to samo - można się zmęczyć.

 • zum

  Oceniono 4 razy 4

  kiedyś nie było fibromialgii. Była niedoczynność tarczycy. Podawano tyroksynę i było po chorobie. A potem, w roku 1973 bodajże, wymyślono szit nad szity czyli "genialny" test TSH. No i mamy - dwie nowe, nieznane wcześniej choroby, w dodatku nieuleczalne, na których zarabiają krocie - psychoterapeuci, ucząc, jak żyć z tym koszmarem. Są to właśnie fibromialgia i zespół chronicznego zmęczenia. Mówiąc w skrócie - niedoczynność tarczycy bez wzrostu tsh. Mam za soba 20 lat walki z tym syfem. Mnie nie pomogła sama tyroksyna , potrzebowałam jeszcze cytomembran, który w naszym - nie powiem jakim kraju - jest niezarejestrowany. I nie ma juz bóli stawowo - mięśniowych ani wiecznego zmęczenia i depresji. Moje tsh nigdy nie przekroczyło 1,5, a ft3 i ft4 nigdy nie spadły poniżej normy, zawsze było mniej więcej około 30 - 50% normy. Teraz biorę 150 mg tyroksyny i 50 mg cytomelu - hormony sa na poziomie 80% - a mnie - nic nie boli :))) tsh - nieistniejace. I zero objawów nadczynności. Tego sie nie da przeoczyć, wiem, bo raz przedawkowałam cytomel.

 • pokemo

  0

  PBF ? Ten jest najlepszy! Zapraszam do gry PBF'owej o tematyce pokemon. Mimo wszystko bardzo przyjemne forum oraz dość poważne. Link: www . pokemoneternal . czo . pl Opis: PBF jak wspomniałam o tematyce pokemon. Wcielasz się w trenera (bądź koordynatora itp.) i rozpoczynasz swoją przygodę. Obecnie jesteśmy w regionie Johto, liga Kanto jeszcze trwa, więc jest co poczytać. Pomimo wysokiego poziomu, wciąż się rozwijamy... ale to trzeba zobaczyć. Wpadnij i oceń :D A może zostań na dłużej ;)

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 0

  gosc pozyczyl narzad gebowy od dody?

 • hyolee

  0

  Ktoś wie, w jaki sposób pozbyli się Ridge'a? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX