Ekipa "M jak Miłość" żegna Andrzeja Łapickiego

To wielka strata.
Ekipa "M jak Miłość" żegna Łapickiego Hołd dla wybitnego aktora. "M jak Miłość" żegna Andrzeja Łapickiego. "Dla całego zespołu (...) ogromnym zaszczytem było pracować z tak wybitnym artystą" - czytamy na stronie serialu. Andrzej Łapicki zmarł w sobotę w swoim mieszkaniu w Warszawie. I choć ostatnio było o nim głośno głównie za sprawą małżeństwa z młodszą o 60 lat Kamilą Mścichowską, nie zapominajmy, że był reżyserem i świetnym aktorem. To właśnie podkreśliła ekipa "M jak Miłość", oddając hołd Łapickiemu na oficjalnej stronie serialu. "W "M jak Miłość" zdobył sympatię widzów rolą Tadeusza Budzyńskiego. Dla nas wszystkich, dla całego zespołu "M jak Miłość", ogromnym zaszczytem było pracować z tak wybitnym artystą. Z wielkim żalem żegnamy wyjątkowego człowieka" - czytamy na stronie serialu. Fani "M jak miłość" komentują śmierć aktora. Ktoś napisał: "Na wieki wieków amant". To prawda. Andrzej Łapicki był przystojnym mężczyzną i miał wielką charyzmę.

Andrzej Łapicki zmarł w sobotę w swoim mieszkaniu w Warszawie. I choć ostatnio było o nim głośno głównie za sprawą małżeństwa z młodszą o 60 lat Kamilą Mścichowską, nie zapominajmy, że był reżyserem i świetnym aktorem. To właśnie podkreśliła ekipa "M jak Miłość", oddając hołd Łapickiemu na oficjalnej stronie serialu.

Andrzej Łapicki

W "M jak Miłość" zdobył sympatię widzów rolą Tadeusza Budzyńskiego. Dla nas wszystkich, dla całego zespołu "M jak Miłość", ogromnym zaszczytem było pracować z tak wybitnym artystą. Z wielkim żalem żegnamy wyjątkowego człowieka - czytamy na stronie serialu.

Lapicki Andrzej

Fani "M jak miłość" komentują śmierć aktora. Ktoś napisał: Na wieki wieków amant. To prawda. Andrzej Łapicki był przystojnym mężczyzną i miał wielką charyzmę.

Pegaz

Zobacz także:

Nieznane dzieci bardzo znanych rodziców. Co robią?

Gwiazdy jako PRZECIĘTNI Amerykanie. Genialne fotomontaże!

Więcej o:
Komentarze (3)
Ekipa "M jak Miłość" żegna Andrzeja Łapickiego
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 22 razy 2

  Byłoby dobrze , gdyby serial sie skończył !!!! / ot , takie godne / prwadziwe pożegnanie / !!!

 • hardiness

  Oceniono 9 razy -1

  No cóż ... szkoda człowieka, ale serial mogliby już zakończyć -,-

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy -5

  Polacy czekają na koniec tego gniota!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX