Małgorzata Pieńkowska odchodzi z "M jak Miłość"!

Dlaczego aktorka postanowiła rozstać się z telewizją? Jak potoczy się teraz jej kariera?
Pieńkowska odchodzi z "M jak miłość" Dlaczego aktorka postanowiła rozstać się z telewizją? Małgorzata Pieńkowska opuszcza obsadę "M jak miłość". Ostatnie odcinki z udziałem odtwórczyni roli Marysi Rogowskiej widzowie będą oglądać pod koniec 2012 r. Małgorzata Pieńkowska jest kolejną aktorką po Małgorzacie Kożuchowskiej, która opuszcza obsadę telenoweli "M jak miłość". Co kryje się za tą decyzją? Poznaliśmy właśnie szczegóły. "Pani Małgorzata Pieńkowska, odtwórczyni roli Marysi Rogowskiej, żegna się z serialem, z którym związana była przez ostatnie 12 lat. Postać Marysi, rozsądnej i pełnej kobiecego ciepła zaistniała trwale w życiu wielu Polaków, zyskując z roku na rok coraz większą popularność oraz sympatię ogromnej rzeszy widzów serialu" - czytamy w oświadczeniu nadesłanym nam przez agencję PR aktorki. Dobra wiadomość dla fanów serialu "M jak miłość" jest taka, że obecnie powstają ostatnie odcinki z udziałem odtwórczyni roli Marysi Rogowskiej. Widzowie będą mogli je oglądać pod koniec 2012 roku. A jakie plany ma Małgorzata Pieńkowska po odejściu z serialu? Żegnając się z "M jak miłość", aktorka rozpoczyna zupełnie nowy etap pracy artystycznej. Zadebiutowała w roli producentki teatralnej. W styczniu w Warszawie odbyła się wystawiona przez jej firmę "Manpi", prapremiera sztuki Daniela Dan Gordona "Więzi rodzinne". Spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i jesienią zagości na deskach teatrów w całej Polsce - wynika z oświadczenia. Po decyzji aktorki, autorzy scenariusza popularnej telenoweli zapewne nie chcieli "uśmiercić" Marysi, ponieważ odtwórczyni jej roli jest jednym z najbardziej lubianych aktorów z obsady. Wiadomo, że w jesiennej odsłonie serialu "M jak miłość" - ostatniej z udziałem Małgorzaty Pieńkowskiej - zobaczymy jak Marysia Rogowska wraz z całą rodzina wyjeżdża do Norwegii.

Małgorzata Pieńkowska jest kolejną aktorką - po Małgorzacie Kożuchowskiej - która opuszcza obsadę telenoweli "M jak Miłość". Co kryje się za tą decyzją? Poznaliśmy właśnie szczegóły.

Pani Małgorzata Pieńkowska, odtwórczyni roli Marysi Rogowskiej żegna się z serialem, z którym związana była przez ostatnie 12 lat. Postać Marysi, rozsądnej i pełnej kobiecego ciepła zaistniała trwale w życiu wielu Polaków zyskując z roku na rok coraz większą popularność oraz sympatię ogromnej rzeszy widzów serialu - czytamy w oświadczeniu nadesłanym nam przez agencję PR aktorki.

Pienkowska Malgorzata

Dobra wiadomość dla fanów serialu "M jak Miłość" jest taka, że obecnie powstają ostatnie odcinki z udziałem odtwórczyni roli Marysi Rogowskiej. Widzowie będą mogli je oglądać pod koniec 2012 roku. A jakie plany ma Małgorzata Pieńkowska po odejściu z serialu?

Żegnając się z M jak Miłość, aktorka rozpoczyna zupełnie nowy etap pracy artystycznej. Zadebiutowała w  roli producentki teatralnej. W styczniu w Warszawie odbyła się wystawiona przez jej firmę "Manpi", prapremiera sztuki Daniela Dan Gordona "Więzi Rodzinne". Spektakl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem publiczności i jesienią zagości na deskach teatrów w całej Polsce - wynika z oświadczenia.

Pienkowska Malgorzata

Po decyzji aktorki, autorzy scenariusza popularnej telenoweli zapewne nie chcieli "uśmiercić" Marysi, ponieważ odtwórczyni jej roli jest jednym z najbardziej lubianych aktorów z obsady. Wiadomo, że w jesiennej odsłonie serialu "M jak miłość" - ostatniej z udziałem Małgorzaty Pieńkowskiej - zobaczymy jak Marysia Rogowska wraz z całą rodzina wyjeżdża do Norwegii.

Robi

Zobacz także:

Ostatni w tym sezonie odcinek "M jak Miłość". Zdradzamy zakończenie!

TE zdjęcia woleliby zachować dla siebie. Zobacz, jak ONI fatalnie wyglądali! [CZĘŚĆ 1]

SZCZĘŚLIWA Shakira na gdańskich trybunach! Kibicuje ukochanemu Gerardowi Pique! [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Komentarze (17)
Małgorzata Pieńkowska odchodzi z "M jak Miłość"!
Zaloguj się
 • aldonathebest

  Oceniono 43 razy 29

  Marek tez odchodzi, Małgosia tez chce odejść. Jakieś fatum zaciążyło na serialu po śmierci Hanki? Chyba kartony zaczęły się mścić...
  A swoją drogą Łepkowska powinna uśmiercić całą rodzinę i zakończyć tego tasiemca, zanim wszyscy z niego odejdą.

 • noltee

  Oceniono 29 razy 27

  "Pieńkowska odchodzi z "M jak miłość". Jak zniknie z serialu?"

  Podobno ma umrzeć z nudów.

 • sansa

  Oceniono 45 razy 25

  Norwegia to piękny kraj. Szczęśliwej drogi bez kartonów!

 • kazoo13

  Oceniono 14 razy 14

  Nie ma slajdów?

 • malykazio

  Oceniono 17 razy 13

  Może wreszcie nadejdzie ten czas, kiedy to kretyńskie seriale opuszczą TV a nie niektórzy aktorzy seriale.

 • ina.

  Oceniono 20 razy 12

  średnia z niej aktorka.

 • riri08

  Oceniono 10 razy 6

  Sami najlepszy aktorzy odchodzą z M jak miłość.!;/ ten serial za niedługo nie będzie miał już sensu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX