Dramatyczny finał "Pierwszej miłości". Co dalej z bohaterką Włodarczyk?

Czy aktorka zagra w kolejnej serii?
Dramatyczny finał "Pierwszej miłości" Co z dalszym udziałem Agnieszki Włodarczyk w serialu? Co z dalszym udziałem Agnieszki Włodarczyk w serialu "Pierwsza miłość"? Doszły nas niepokojące plotki, że bohaterka, którą gra, będzie miała wypadek i umrze! Co z dalszym udziałem Agnieszki Włodarczyk w serialu "Pierwsza miłość"? Doszły nas niepokojące plotki, że bohaterka, którą gra, umrze! - Rzeczywiście, postać, którą odgrywa Agnieszka, będzie miała groźny wypadek, który zakończy tę serię "Pierwszej miłości". Czy Anna zginie? - tego nie wiemy, bo scenarzyści będą pracować nad ciągiem dalszym losów bohaterów serialu przez wakacje - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Łukasiuk z ATM Studio. Fani serialu mogą czuć się jednak zaniepokojeni. Agnieszka Włodarczyk i jej partner Mikołaj Krawczyk sugerowali niedawno, że są już nieco zmęczeni napiętą atmosferą wokół "Pierwszej miłości". Wszystko za sprawą romansu aktorów i faktu, że na planie spotykają się z byłą partnerką Krawczyka, Anetą Zając. Czy uśmiercając bohaterkę Włodarczyk scenarzyści pomogą aktorce pożegnać się z serialem? Tego dowiemy się zapewne dopiero jesienią.

Co z dalszym udziałem Agnieszki Włodarczyk w serialu "Pierwsza miłość"? Doszły nas niepokojące plotki, że bohaterka, którą gra, umrze!

Rzeczywiście, postać, którą odgrywa Agnieszka, będzie miała groźny wypadek, który zakończy tę serię "Pierwszej miłości". Czy Anna zginie? - tego się nie wiemy, bo scenarzyści będą pracować nad ciągiem dalszym losów bohaterów serialu przez wakacje - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Łukasiuk z ATM Studio.

agnieszka włodarczyk, mikołaj krawczyk

Fani serialu mogą czuć się jednak zaniepokojeni. Agnieszka Włodarczyk i jej partner Mikołaj Krawczyk sugerowali niedawno, że są już nieco zmęczeni napiętą atmosferą wokół "Pierwszej miłości". Wszystko za sprawą romansu aktorów i faktu, że na planie spotykają się z byłą partnerką Krawczyka, Anetą Zając. Czy uśmiercając bohaterkę Włodarczyk scenarzyści pomogą aktorce pożegnać się z serialem? Tego dowiemy się zapewne dopiero jesienią.

agnieszka włodarczyk, pierwsza miłość

agnieszka włodarczyk, pierwsza miłość

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Oldżi

Zobacz także:

Tak się bawi warszawka: Biegający Dowbor, Żebrowski z rodziną. Weekend na świeżym powietrzu

Mucha na spacerze ze Stefanią i Kasią Cichopek!

"M jak miłość": Oświadczyny Sylwii i nowa postać w Gródku. Szykuje się ROMANS?

Więcej o:
Komentarze (16)
Dramatyczny finał "Pierwszej miłości". Co dalej z bohaterką Włodarczyk?
Zaloguj się
 • akig

  Oceniono 45 razy 33

  to chyba tylko w naszym kraju życie prywatne aktorów ma istotny wpływ na scenariusz serialu .....idiotyzm

 • patek.

  Oceniono 26 razy 18

  Jak dla mnie może jej nie być w tym serialu .. i tak jej nie lubie i nic i nikt tego nie zmieni .
  : )

 • leniwa

  Oceniono 19 razy 13

  a mni to rybka i tak dadzą mu jakąś kolejną a to tylko facet wiec przeleci następna i tak wkoło

 • gagula

  Oceniono 12 razy 6

  oj jak mi jej żal ...

 • cerrie

  Oceniono 13 razy 5

  Ja mam nadzieję że nie będą chcieli stawiać jej cmentarnego nagrobka jak to było w przypadku Ryśka z "Klanu" ;) W ogóle jest kurcze ktoś kto ogląda jakiś polski serial i obgryza do samego końca paznokcie nie mogąc już się doczekać co będzie dalej? Bo ja jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić by kogoś tak fascynowały te nasze polskie serialowe produkcje.

 • krapkovsky

  Oceniono 14 razy 2

  Ojejku, jaka strata!

 • pixxxie

  Oceniono 10 razy 2

  będę czekać z niecierpliwością na rozwiązanie z popcornem i colą pod ręką buhahahahha
  a tak na serio mam na to wyjebane jak większość ludzi

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 0

  coo tam_ pare dni temu(w sobote )pewien napie.rdolony pan wyjezdzajac trakktorkiem(john deere)z dwoma przyczepami z polnej drogi zrobil z autka zony nalesnika-dobrze ze w autku nie bylo nikogo....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX