"Pierwsza miłość" bije rekordy popularności! Włodarczyk i Krawczyk przyciągają widzów?

Już od 8 lat, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.00 na antenie Polsatu możemy śledzić losy bohaterów "Pierwszej miłości". Okazało się, że obecny sezon cieszy się wyjątkowo dużą popularnością.
"Pierwsza miłość" bije rekordy Włodarczyk i Krawczyk przyciągają widzów? Już od 8 lat, od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00 na antenie Polsatu możemy śledzić losy bohaterów "Pierwszej miłości". Okazało się, że obecny sezon cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Według danych serwisu Wirtualnemedia.pl polsatowski serial "Pierwsza miłość" ma obecnie najwyższą oglądalność od 4 lat emisji - ogląda go już 2, 72 mln widzów! Czyżby widzów przyciągały prywatne perypetie trójkąta: Włodarczyk - Krawczyk - Zając? Wśród widzów, którzy codziennie o 18.00 włączają Polsat, dominują kobiety. Jeśli chodzi o wiek, serial najbardziej podoba się osobom po 50. roku życia i w wieku 16-19 lat. Ostatnio w serialu pojawiło się więcej sensacyjnych wątków, jednak wydaje się, że sekretem wielkiej popularności "Pierwszej miłości" są problemy, które dzieją się poza planem filmowym. Od 2 miesięcy jesteśmy świadkami burzliwego romansu Mikołaja Krawczyka (serialowy Paweł) i Agnieszki Włodarczyk (serialowa Ania). Ten rzucił dla niej swoją poprzednią partnerkę Anetę Zając (Marysia), z którą ma dwójkę dzieci. Co ciekawe, podobny rozwój wypadków miał miejsce także w serialu - Ania z Pawłem tworzą obecni szczęśliwy związek, a Marysia samotnie wychowuje dziecko.

Według danych serwisu Wirtualnemedia.pl polsatowski serial "Pierwsza miłość" ma obecnie najwyższą oglądalność od 4 lat emisji! Czyżby widzów przyciągały prywatne perypetie trójkąta: Włodarczyk - Krawczyk - Zając?

Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" jest emitowana od 1 listopada 2004. 1 maja obchodziła swoisty jubileusz - nadano 1500. odcinek. Jak podają statystyki, obecnie, serial przeżywa swój renesans - ogląda go już 2, 72 mln widzów. Tak dużej popularności telenowela nie miała od 4 lat. Największym zainteresowaniem cieszył się odcinek z 6 grudnia 2011 roku. Widzowie przeżywali wtedy dramaty związane z problemami finansowymi Kingi i Adama, a także nieudany romans Artura z Lidką.

Pierwsza miłość

Wśród widzów, którzy codziennie o 18.00 włączają Polsat, dominują kobiety. Jeśli chodzi o wiek serial najbardziej podoba się osobom po 50-tce i w wieku 16-19 lat.

NZ. Pierwsza Milosc - Mikolaj Krawczyk, Aneta Zajac, Monika Mrozowska, Maciej Tomaszewski, Lukasz Ploszajski  Prezentacja jesiennej ramowki Telewizji Polsat, 31.08.2009, Wa-wa, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Ostatnio w serialu pojawiło się więcej sensacyjnych wątków, jednak wydaje się, że sekretem wielkiej popularności "Pierwszej miłości" są problemy, które dzieją się poza planem filmowym. Od 2 miesięcy jesteśmy świadkami burzliwego romansu Mikołaja Krawczyka (serialowy Paweł) i Agnieszki Włodarczyk (serialowa Ania). Ten rzucił dla niej swoją poprzednią partnerkę Anetę Zając (Marysia), z którą ma dwójkę dzieci. Co ciekawe podobny rozwój wypadków miał miejsce także w serialu - Ania z Pawłem tworzą obecni szczęśliwy związek, a Marysia samotnie wychowuje dziecko.

Pierwsza miłość

Czyżby serial miał proroczą moc? Ostatnio Krawczyk zapowiedział, że chce mieć dziecko z Agnieszką Włodarczyk. Czyżbyśmy mogli się więc spodziewać, że  w "Pierwszej miłości" Ania zajdzie w ciążę? Czas pokaże, my czekamy na kolejne odcinki, a czy Wy oglądacie "Pierwszą miłość"?

zuz

Zobacz także:

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk - poznaj historię ich miłości

Poznaj najseksowniejszą obsadę serialu w historii!

Łuczenko, Górniak i Sablewska: One lubią pokazywać bieliznę na imprezach

Więcej o:
Komentarze (12)
"Pierwsza miłość" bije rekordy popularności! Włodarczyk i Krawczyk przyciągają widzów?
Zaloguj się
 • killride

  Oceniono 3 razy 1

  ja wole dodać komentarz do tego o czym jest TUTAJ MOWA ;

  Moim zdaniem serial jest bardzo fajny.. pokazuje życie nastolatków i dorosłych.. sa chwile, gdzie można sie pośmiać i oglądnąć trudne momenty bohaterów, którzy mają problemy...

  możliwe, że oglądalność jest większa..

  Jednak uważam, że więcej osób współczuje Anecie Zając a Krawczyka mają za tu cytuje "dziecioroba" - częstko o tym czytałam.. Krawczyk postąpił paskudnie.. zrobił bliźniaki Anecie i zaczął sobie układać życie od nowa z Agnieszka Włodarczyk ;/ Jednak z tego co wiem to Aneta już też wszystko układa sobie od nowa, cieszy się ze swoich pociech,. i tak powinno być (;

 • aga00005

  Oceniono 3 razy 1

  A wy to tylko się kłócić i obrażać potraficie. Jedni to oglądają a drudzy nie i co wam do tego?! Naprawdę jesteście tak podłymi ludźmi czy tylko piszecie takie bzdury żeby się wyżyć??

 • aldonathebest

  Oceniono 20 razy 0

  Nie oglądacie...
  Szkoda czasu na wyimaginowane tasiemce oraz dupowate romanse tworzone na potrzeby marketingu.

 • iwonnth

  Oceniono 1 raz -1

  taa
  a może ten romansik jest ustawiony, aby polepszyć oglądalność serialu ?

 • babazbroda

  Oceniono 15 razy -1

  Może i bije,ale ja nie widziałam nawet odcinka tej opery mydlanej dla niedorozwiniętych nastolatek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX