Co łączy "Komisarza Alexa" z filmem "W ciemności"?

Jak się okazuje, komisarz Alex i nominowany do Oscara film mają wiele wspólnego.
Komisarz Alex W ciemności Jak się okazuje, komisarz Alex i nominowany do Oscara film mają wiele wspólnego. Kanały, w których kręcono "W ciemności" wystąpią w najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" pt."Pod ulicami Łodzi". Robotnicy znajdą tam ludzkie ciało. Alex to obecnie najpopularniejszy owczarek niemiecki w Polsce. On i jego opiekun, komisarz Marek Bromski (Kuba Wesołowski), przy okazji kolejnego śledztwa znajdują się w łódzkich kanałach. Tych samych, w których kręcono zdjęcia do nominowanego w tym roku do Oscara filmu "W ciemności". W produkcji Agnieszki Holland wybitne kreacje aktorskie stworzyli Robert Więckiewicz i Kinga Preis, którzy zostali uhonorowani statuetkami Orłów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską i drugoplanową rolę kobiecą. Słynne kanały zobaczymy w całej okazałości już w najbliższym odcinku serialu "Komisarz Aleks", zatytułowanym "Pod ulicami Łodzi". Robotnicy znajdą tam części ludzkiego ciała, a Bromski długo nie będzie mógł ustalić tożsamości ofiary. W końcu wszystkie elementy ciała się odnajdują. Zamordowany okaże się przestępcą znanym z licznych napadów na banki. Bromski będzie próbował rozwiązać zagadkę i dotrzeć do prawdy. Tropy zaprowadzą go do jednej z pracownic banku - Marty (Anita Janicka). W tym odcinku zobaczymy również Bartka Kasprzykowskiego i Bartosza Gelnera.

Alex to obecnie najpopularniejszy owczarek niemiecki w Polsce. On i jego opiekun, komisarz Marek Bromski (Kuba Wesołowski), przy okazji kolejnego śledztwa znajdują się w łódzkich kanałach. Tych samych, w których kręcono zdjęcia do nominowanego w tym roku do Oscara filmu "W ciemności".

Komisarz Alex, Kuba Wesołowski

W produkcji Agnieszki Holland wybitne kreacje aktorskie stworzyli Robert Więckiewicz i Kinga Preis, którzy zostali uhonorowani statuetkami Orłów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską i drugoplanową rolę kobiecą.

Słynne kanały zobaczymy w całej okazałości już w najbliższym odcinku serialu "Komisarz Aleks", zatytułowanym "Pod ulicami Łodzi". Robotnicy znajdą tam części ludzkiego ciała, a Bromski długo nie będzie mógł ustalić tożsamości ofiary.

 

Komisarz Alex, Kuba Wesołowski

W końcu wszystkie wszystkie elementy ciała się odnajdują. Zamordowany okaże się przestępcą znanym z licznych napadów na banki. Bromski będzie próbował rozwiązać zagadkę i dotrzeć do prawdy. Tropy zaprowadzą go do jednej z pracownic banku - Marty (Anita Janicka). W tym odcinku zobaczymy również Bartka Kasprzykowskiego i Bartosza Gelnera.

Komisarz Alex, Kuba Wesołowski

Komisarz Alex, Kuba Wesołowski

Komisarz Alex, Kuba Wesołowski

"Komisarza Alexa" obejrzycie w sobotę 31 marca o 20:20 w TVP1.

Pat

Zobacz także:

Twardziele i fajtłapy - kultowi policjanci z seriali

Córka Agnieszki Holland: Zakochałam się w kobiecie

Wesołowski przeprosił Książkiewicz