Co łączy Kubę Wojewódzkiego i Agnieszkę Dygant?

Aktorkę i showmana połączył wspólny apartamentowiec. Sprawdź szczegóły.
Co łączy Wojewódzkiego i Dygant? Aktorkę i showmana połączył wspólny apartamentowiec. Kuba Wojewódzki mieszka w apartamentowcu na warszawskim Powiślu. Przez chwilę jego filmową sąsiadką była Agnieszka Dygant - kręcono tam serial "Prawo Agaty". Kuba Wojewódzki jest nie tylko szczęśliwym posiadaczem luksusowych samochodów, jak choćby piękne maserati, które niedawno Wam pokazywaliśmy. Showman wie, że najlepszą lokatą kapitału są nieruchomości. Wojewódzki mieszka w eleganckim apartamentowcu na warszawskim Powiślu. Okazuje się, że w tym budynku mieszkała również Agnieszka Dygant! Jednak aktorka była sąsiadką Wojewódzkiego jedynie na planie serialu "Prawo Agaty". A na dodatek jej bohaterka właśnie się z uroczego gniazdka wyprowadziła. Wojewódzki może być dumny. Scenarzyści rodzimych seriali uwielbiają pokazywać najpiękniejsze zakątki polskich miast. A to oznacza, że showman mieszka w jednym z najbardziej reprezentacyjnych budynków w stolicy.

Kuba Wojewódzki jest nie tylko szczęśliwym posiadaczem luksusowych samochodów, jak choćby piękne maserati, które niedawno Wam pokazywaliśmy. Showman wie, że najlepszą lokatą kapitału są nieruchomości. Wojewódzki mieszka w eleganckim apartamentowcu na warszawskim Powiślu.

kuba wojewódzki, domy gwiazd, mieszkania gwiazd

Okazuje się, że w tym budynku mieszkała również Agnieszka Dygant! Jednak aktorka była sąsiadką Wojewódzkiego jedynie na planie serialu "Prawo Agaty". A na dodatek jej bohaterka właśnie się z uroczego gniazdka wyprowadziła.

agnieszka dygant

agnieszka dygant, prawo agaty

agnieszka dygant

Wojewódzki może być dumny. Scenarzyści rodzimych seriali uwielbiają pokazywać najpiękniejsze zakątki polskich miast. A to oznacza, że showman mieszka w jednym z najbardziej reprezentacyjnych budynków w stolicy.

 

Oldżi

Zobacz także:

Piotr Kukulski jeździ drogim FERRARI i kręci teledysk!

Tak mieszka partnerka NAJBOGATSZEGO Polaka

Tatiana Okupnik płacze i oblewa się wodą!

Więcej o:
Komentarze (9)
Co łączy Kubę Wojewódzkiego i Agnieszkę Dygant?
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 14 razy 12

  "Kuba Wojewódzki jest nie tylko szczęśliwym posiadaczem luksusowych samochodów, jak choćby piękne maserati, które niedawno Wam pokazywaliśmy" - kolejny dowód na to, że tylko przetrącony analfabeta może znaleźć pracę w pl0tku.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 17 razy 11

  Łączy ich to, że Miszczak każe wam ciągle o nich pisać. Zwłaszcza o Dygant, która ma być nową gwiazdą TVN po tym, jak Muchę wysłali na drzewo.

 • jola.k

  Oceniono 8 razy 6

  Po 1 On tam nie mieszka od dość dawna
  Po 2 Przepis na życie tez tam kręcili
  Po 3 Kogo to obchodzi?

 • rysiek

  Oceniono 5 razy 3

  łączy ich abonament, który wam płaci tvn za lansowanie swoich pseudogwiazdek. to samo "łaczy" na przykład grycankę i "partnerkę" kulczyka.

 • wasza_mama

  Oceniono 4 razy 2

  TO ZE PRACUJA DLA TVN

 • diabli.pl

  Oceniono 3 razy 1

  cudownie

 • gagula

  Oceniono 5 razy -1

  fajnie.

 • pan.malowany

  Oceniono 9 razy -1

  Jak to co ich laczy? Zamilowanie do pozeranctwa, ot co.

 • olimpiai

  Oceniono 3 razy -3

  Super promocje w sklepie twojesukienki.pl zajrzyj już dzis!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX