Sadowski W NEGLIŻU w nowym serialu TVP

Aktor rozebrał się na planie "Ja to mam szczęście!".
Sadowski rozebrał się na planie serialu W środę zadebiutował na antenie TVP 2 nowy serial "Ja to mam szczęście" W środę zadebiutował na antenie TVP 2 nowy serial "Ja to mam szczęście". Grający w produkcji rolę Stefana Przemysław Sadowski paradował po mieszkaniu w negliżu. W środę zadebiutował na antenie TVP 2 nowy serial "Ja to mam szczęście". W produkcji twórców "Rodzinki.pl" zagrała plejada znanych aktorów. W głównych rolach występują Kinga Preis i Jacek Braciak. Fabuła serialu opowiada o perypetiach pięcioosobowej rodziny Polaków. Joanna znalazła szczęście u boku zamożnego dewelopera Jerzego. W jej życiu wciąż jest jednak obecny były mąż, Stefan, z którym zwariowana położna ma 14-letnią córkę. W rolę natrętnego eksa wcielił się Przemysław Sadowski. Jego bohater już w pierwszym odcinku serialu zaszedł za skórę Jerzemu. Ściślej mówiąc, po powrocie z pracy Jerzy nakrył rywala, paradującego po domu Polaków w negliżu!

Już dziś o 20:45 na antenie TVP zadebiutuje nowy serial, "Ja to mam szczęście". W produkcji twórców "Rodzinki.pl" zagrała plejada znanych aktorów. W głównych rolach zobaczymy Kingę Preis i Jacka Braciaka.

ja to mam szczęście, kinga preis, jacek braciak

Fabuła opowiada o perypetiach pięcioosobowej rodziny Polaków. Joanna znalazła szczęście u boku zamożnego dewelopera Jerzego. W jej życiu wciąż jest jednak obecny były mąż, Stefan, z którym zwariowana położna ma 14-letnią córkę. W rolę natrętnego eks wcielił się Przemysław Sadowski. Jak zdradzają producenci, już w 1. odcinku jego bohater zajdzie za skórę Jerzemu. Ściślej mówiąc, po powrocie z pracy, Jerzy nakryje rywala, paradującego po domu Polaków w negliżu!

przemysław sadowski, ja to mam szczęście

przemysław sadowski, ja to mam szczęście

ja to mam szczęście, jacek braciak, kinga preis

Zapowiada się całkiem ciekawie. Zamierzacie obejrzeć pierwszy odcinek serialu?

Oldżi

Zobacz także:

Wielki powrót NIANI! Dygant znowu w centrum uwagi

"M jak miłość" - Marta dowie się o zdradzie, a Kinga zażąda separacji!

Dygant, Kożuchowska, Lichota w "Prawie Agaty": Będzie hit? Zobacz kulisy serialu