Nowy bohater w "M jak miłość". Kogo uwiedzie ten przystojniaczek?!

Nowy podopieczny Gosi i Tomka.

Nic tak nie urozmaica fabuły, jak wprowadzenie nowych bohaterów! Wiedzą o tym doskonale scenarzyści "M jak miłość". Już  najbliższy wtorek widzowie poznają Marcina, bratanka Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk).

m jak miłość, mikołaj roznerski, andrzej młynarczyk

W rolę niepokornego i zbuntowanego chłopaka wcieli się Mikołaj Roznerski, którego widzowie mogą kojarzyć z występów w serialach "Usta, usta" czy "Ratownicy".

mikołaj roznerski, andrzej młynarczyk, m jak miłość

Nowy bohater to prawdziwy zawadiaka. Problemy rozwiązuje uśmiechem lub... mocnym prawym sierpowym. Z powodu bójki z trenerem chłopak został wydalony z bokserskiego klubu w Niemczech. Ojciec niesfornego Marcina odesłał go do Polski. I powierzył opiece Tomka...

marcin chodakowski, m jak miłość, mikołaj roznerski

mikołaj roznerski, m jak miłość, marcin chodakowski

Marcin szybko zaaklimatyzuje się w Warszawie. Będzie jednak zmuszony wyprowadzić się na jakiś czas od Gosi i Tomka, bo mały Wojtuś zachoruje na ospę. Na kilka dni młody Chodakowski, na prośbę Tomka, zatrzyma się u Agnieszki. I szybko uwiedzie rudowłosą panią prokurator.

mikołaj roznerski, magdalena walach, m jak miłość, agnieszka olszewska

mikołaj roznerski, magdalena walach, m jak miłość, marcin chodakowski, agnieszka olszewska

Swoją drogą Roznerski to niezły przystojniak. Naszym zdaniem ma spore szanse na zyskanie olbrzymiej popularności. Przynajmniej wśród damskiej części widowni :)

Olinek

Zobacz także:

5 powodów, dla których KOCHAMY Jakuba Gierszała

Królikowski zakochał się w koleżance z serialu?!

Włodarczyk ROZBIŁA związek Zając i Krawczyka?