Wieczorkowski zagra górala. I nieźle namiesza!

Aktor zagrał w serialowym hicie Polsatu "Szpilkach na Giewoncie".
Wieczorkowski zagra górala Jan Wieczorkowski zagra w serialowym hicie Polsatu "Szpilkach na Giewoncie". Jan Wieczorkowski dołączył do ekipy serialu "Szpilki na Giewoncie" i pojawi się w najnowszej serii polsatowskiego hitu. Aktor zagra górala Mateusza Rybickiego. Jan Wieczorkowski dołączył do ekipy serialu "Szpilki na Giewoncie" i pojawi się w najnowszej serii polsatowskiego hitu. Aktor zagra Mateusza Rybickiego, który pochodzi z Zakopanego i wraca tam po bardzo długiej nieobecności. Nowa postać namiesza w życiu głównych bohaterów. Młody i przystojny przyjezdny wykupi większość udziałów w posiadłości Lucyny (Dorota Pomykała) i ta dwójka będzie musiała się nauczyć, jak razem funkcjonować. Lucyna nie będzie na początku zadowolona z takiego obrotu spraw, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Również dla Jana Wieczorkowskiego praca na planie musiała być przyjemnością. Aktor pochodzi z Podhala, więc wrócił w rodzinne strony. Nowy sezon "Szpilek na Giewoncie" rozpoczyna się w ten czwartek o 22, i już w pierwszym odcinku zobaczyć będzie można debiutującego Jana Wieczorkowskiego.

Jan Wieczorkowski dołączył do ekipy serialu "Szpilki na Giewoncie" i pojawi się w najnowszej serii polsatowskiego hitu. Aktor zagra Mateusza Rybickiego, który pochodzi z Zakopanego i wraca tam po bardzo długiej nieobecności.

Nowa postać namiesza w życiu głównych bohaterów. Młody i przystojny przyjezdny wykupi większość udziałów w posiadłości Lucyny (Dorota Pomykała) i ta dwójka będzie musiała się nauczyć, jak razem funkcjonować. Lucyna nie będzie na początku zadowolona z takiego obrotu spraw, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Również dla Jana Wieczorkowskiego praca na planie musiała być przyjemnością. Aktor pochodzi z Podhala, więc wrócił w rodzinne strony.

Nowy sezon "Szpilek na Giewoncie" rozpoczyna się w ten czwartek o 22:00, a w pierwszym odcinku debiutujący Jan Wieczorkowski.

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski

Zoe

Zobacz także:

Ale one są seksowne! Zobacz aktorki serialowego hitu

Alicja Węgorzewska jest cały czas krytykowana za wygląd. Czy się tym przejmuje?

NAGIE torsy w Hotelu 52!