TO JUŻ DZIŚ! RYSIEK umrze w najbliższym odcinku "Klanu"!

Po Hance i jej zderzeniu z kartonami czas na tragedię z udziałem kolejnego serialowego superbohatera.
Dziś zginie Rysiek z "Klanu" Po Hance Mostowiak czas na kolejna serialową tragedię. Dziś definitywnie zakończy się pewna epoka w historii polskich seriali. TVP wyemituje 2235. odcinek "Klanu", w którego finałowej scenie zginie Rysiek Lubicz! Dziś definitywnie zakończy się pewna epoka w historii polskich seriali. O 17:55 TVP wyemituje 2235. odcinek "Klanu", w którego finałowej scenie zginie Rysiek Lubicz! Kreowany przez Piotra Cyrwusa bohater telenoweli to prawdziwa legenda. Ryśka znają wszyscy, nawet ci, którzy nie śledzą z wypiekami na twarzy sagi rodu Lubiczów. Rysiek to nie tylko postać, to po prostu styl życia. Przykładny mąż, ojciec i brat, przez lata dostarczał Polakom rozrywki, ale i starał się udzielić nam odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytanie: Jak żyć? Jak przystało na bohatera, Ryszard umrze działając w imię wyznawanych przez siebie wartości. Po przejściu zawału serca Lubicz przebywa w szpitalu. Wracając z łazienki, przyłapie na gorącym uczynku złodzieja, który okrada pacjentów. Bandyta odepchnie interweniującego mężczyznę. Niestety, osłabiony Lubicz osunie się na podłogę i już się z niej nie podniesie... Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie "Klanu" bez Ryśka. Wydaje nam się, że odejście najbarwniejszej postaci telenoweli może się przełożyć na spadek liczby widzów. Chyba, że scenarzyści szykują kolejne niespodzianki. Śmierć Hanki Mostowiak w "M jak miłość" obejrzało 8,4 mln widzów. Czy ostatni odcinek "Klanu" z Ryśkiem ma szanse pobić ten wynik?

Dziś definitywnie zakończy się pewna epoka w historii polskich seriali. O 17:55 TVP wyemituje 2235. odcinek "Klanu", w którego finałowej scenie zginie RYSIEK LUBICZ!

Kreowany przez Piotra Cyrwusa bohater telenoweli to prawdziwa legenda. Ryśka znają wszyscy, nawet ci, którzy nie śledzą z wypiekami na twarzy sagi rodu Lubiczów. Rysiek to nie tylko postać, to po prostu styl życia. Przykładny mąż, ojciec i brat, przez lata dostarczał Polakom rozrywki, ale i starał się udzielić nam odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytanie: Jak żyć?

fot: AKPA

Ci, którzy nie mogą się doczekać 17:55, mogą już teraz zobaczyć dramatyczny finał dzisiejszego odcinka. Jak przystało na bohatera, Ryszard umrze działając w imię wyznawanych przez siebie wartości. Po przejściu zawału serca Lubicz przebywa w szpitalu. Wracając z łazienki, przyłapie na gorącym uczynku złodzieja, który okrada pacjentów. Bandyta odepchnie interweniującego mężczyznę. Niestety, osłabiony Lubicz osunie się na podłogę i już się z niej nie podniesie...

piotr cyrwus, ryszard lubicz, rysiek z klanu, śmierć ryśka z klanu

Ryszard Lubicz, klan, piotr cyrwus, śmierć ryśka z klanu

Klan; 2012-01-17 odcinek 2233 Piotr Cyrwus (Ryszard) Ktos puka do drzwi, Rysiek slabym glosem mowi

rysiek z klanu, ryszard lubicz, śmierć ryśka z klanu

rysiek z klanu, ryszard lubicz

rysiek z klanu, ryszard lubicz

rysiek z klanu, rysiek lubicz

 

 

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie "Klanu" bez Ryśka. Wydaje nam się, że odejście najbarwniejszej postaci telenoweli może się przełożyć na spadek liczby widzów. Chyba, że scenarzyści szykują kolejne niespodzianki. Śmierć Hanki Mostowiak w "M jak miłość" obejrzało 8,4 mln widzów. Myślicie, że ostatni odcinek "Klanu" z Ryśkiem pobije ten wynik?

 

Olinek

Zobacz także:

Nowe bożyszcze kobiet - przystojny i zdolny Krystian WIECZOREK

Nie zadzwoniono po karetkę. Alana Andersza do szpitala odwiózł uczestnik imprezy

Nagie torsy, kąpielówki i medale, czyli polscy aktorzy na basenie

Więcej o:
Komentarze (11)
TO JUŻ DZIŚ! RYSIEK umrze w najbliższym odcinku "Klanu"!
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 10 razy 8

  Czy na pogrzebie zobaczymy Martę Gracjan?

 • ladyzgaga

  Oceniono 7 razy 5

  Już się nie mogę doczekać! Dzisiaj zmieni się pewna epoka w historii Polski!

 • r49

  Oceniono 7 razy 3

  No to już po "Klanie".

 • hydroxymetan

  Oceniono 8 razy 2

  Już ty się bidny Ryśku z Klanu nie napijesz wody z kranu. Do tych wszystkich bolączek twoje dzieci już nie umyją rączek.

 • jadzka

  Oceniono 1 raz 1

  taka śmierć tylko w Klanie jak można umrzeć przewracając się na podłogę? nie mógł po prostu umrzeć na serce? Czemu scenarzyści robią z siebie takich idiotów? a może pozazdrościli Łepkowskiej popularności kartonów Hanki i zrobili śmiertelny szpital?

 • razor1984

  Oceniono 3 razy 1

  Eh.... cóż za zbieg okoliczności ... gdyż ja dziś musiałem dać uśpić psa bo nie było dla niego ratunku .... ;(

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  Śmierć bardziej prozaiczna niż wjazd w kartony. A gdzie kreatywność? :)

 • dynia

  Oceniono 2 razy 0

  Bój się Boga Rysiu.

 • jkjk

  Oceniono 4 razy 0

  Rysiek co ci powiem to ci powiem, że lepiej późno niż wcale.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX