Kinga Preis w nowym serialu. Opłacało się schudnąć!

Aktorka po metamorfozie dostała kolejną rolę.
Preis w serialu. Opłacało się schudnąć Aktorka po metamorfozie dostała kolejną rolę Kinga Preis przeszła ostatnio dużą metamorfozę. Zachwyca rewelacyjną figurą. No i posypały się kolejne role. Preis zagra teraz serialu "Ja to mam szczęście" Kinga Preis przeszła ostatnio dużą metamorfozę. Zachwyca rewelacyjną figurą i promiennym wyglądem. No i posypały się kolejne role. Preis zagra teraz w nowej produkcji. W serialu "Ja to mam szczęście" wcieli się w rolę Joanny Polak, wygadaną i zadziorną położną, która uwielbia swoją pracę. Po swojej matce odziedziczyła feministyczne poglądy. Z poprzedniego małżeństwa ma dorosłego syna. Wyszła drugi raz za mąż. Jej mąż, Jerzy (w tej roli Jacek Braciak), jest zupełnym przeciwieństwem rozgadanej Joanny. Spokojny, stanowczy i konkretny - jest dużą podporą dla zmagającej się z trudami codzienności kobiety. Serial zapowiada się obiecująco, głównie za sprawą odtwórców głównych ról: "Niezwykła mieszanka talentu Jacka Braciaka - aktora o osobowości, humorze i sile na miarę Tadeusza Łomnickiego czy Dustina Hoffmana daje mi nadzieję na odkrycie wielkiego bohatera. Nareszcie w roli głównej. Kinga Preis natomiast - aktorka jednym tchem wymieniana obok największych legend sceny i kina polskiego; porażająca w rolach teatralnych - tym razem hipnotyzuje lekkością komediowej, acz misternie zbudowanej postaci" - zdradza producent serialu, Dorota Kośmicka-Gacke. "Ja to mam szczęście!" to produkcja twórców "Rodzinki.pl". Pierwszy odcinek 7 marca w TVP 2.

Kinga Preis przeszła ostatnio dużą metamorfozę. Zachwyca rewelacyjną figurą i promiennym wyglądem. No i posypały się kolejne role.

Kinga Preis

Preis zagra teraz w nowej produkcji. W serialu "Ja to mam szczęście" wcieli się w rolę Joanny Polak, wygadaną i zadziorną położną, która uwielbia swoją pracę. Po swojej matce odziedziczyła feministyczne poglądy. Z poprzedniego małżeństwa ma dorosłego syna. Wyszła drugi raz za mąż. Jej mąż, Jerzy (w tej roli Jacek Braciak), jest zupełnym przeciwieństwem rozgadanej Joanny. Spokojny, stanowczy i konkretny - jest dużą podporą dla zmagającej się z trudami codzienności kobiety.

kinga preis, jacek braciak

kinga preis

kinga preis

Serial zapowiada się obiecująco, głównie za sprawą odtwórców głównych ról:

Niezwykła mieszanka talentu Jacka Braciaka - aktora o osobowości, humorze i sile na miarę Tadeusza Łomnickiego czy Dustina Hoffmana daje mi nadzieję na odkrycie wielkiego bohatera. Nareszcie w roli głównej. Kinga Preis natomiast - aktorka jednym tchem wymieniana obok największych legend sceny i kina polskiego; porażająca w rolach teatralnych - tym razem hipnotyzuje lekkością komediowej, acz misternie zbudowanej postaci - zdradza producent serialu, Dorota Kośmicka - Gacke.

kinga preis, jacek braciak

"Ja to mam szczęście!" to produkcja twórców "Rodzinki.pl". Pierwszy odcinek 7 marca w TVP 2. Obejrzycie?

Olinek

Zobacz także:

Daniel Radcliffe lubi... włosy łonowe

Adele wraca na scenę

Urbańska i Szulc mają takie same fryzury!