"M jak miłość": Tomek zdradzi Małgosię! Z AGNIESZKĄ!

Czy ten pocałunek będzie początkiem końca?
Tomek zdradzi Małgosię! Czy ten pocałunek będzie początkiem końca? W poniedziałkowym odcinku "M jak Miłość" dojdzie do zdrady. Zapomni się Tomek (Andrzej Młynarczyk), a chwilę wykorzysta Agnieszka (Magdalena Walach). W poniedziałkowym odcinku "M jak Miłość" dojdzie do zdrady. Zapomni się Tomek (Andrzej Młynarczyk), a chwilę wykorzysta Agnieszka (Magdalena Walach). Bohaterka będzie szukać odpowiedzi na pytanie "Co ja robię w życiu źle?". Jedyną dla niej deską ratunku będzie właśnie Tomasz. - Nie potrafię zapomnieć o tym, co było Swoją drogą, to trochę żałosne, nie uważasz? Kobiety w moim wieku zwykle już osiągają jakąś stabilizację życiową, emocjonalną Tylko ja miotam się bez sensu. Jak to się stało? Dlaczego znalazłam się w takim, a nie innym punkcie, czym sobie na to zasłużyłam? - powie Agnieszka do Tomka. Agnieszka ma prawo czuć się rozżalona. W końcu straciła dziecko i nadal czuje coś do Andrzeja (Krystian Wieczorek). - Popełniłam w życiu wiele błędów, ale wiesz, doszłam do wniosku, że najpoważniejszym błędem było to, że Nie potrafiłam zapomnieć o tobie. Nie mam do ciebie żalu, ani pretensji Jeśli już, to tylko do siebie! - zacznie rozliczać przeszłość Agnieszka. Tomek będzie próbować uspokoić Agnieszkę, ale ta szybko mu przerwie i dojdzie do namiętnego pocałunku: Do czego doprowadzi pocałunek Agnieszki i Tomka? Czy będzie oznaczać początek końca związku Tomasza z Małgosią? Wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że Agnieszka coraz częściej przebywa w jej towarzystwie. Wszystko wyjaśni się już dziś, na antenie TVP2 o godzinie 20:40.

W dzisiejszym odcinku "M jak Miłość" dojdzie do zdrady. Zapomni się Tomek (Andrzej Młynarczyk), a chwilę wykorzysta Agnieszka (Magdalena Walach). Bohaterka będzie szukać odpowiedzi na pytanie "Co ja robię w życiu źle?". Jedyną dla niej deską ratunku będzie właśnie Tomasz.

Nie potrafię zapomnieć o tym, co było Swoją drogą, to trochę żałosne, nie uważasz? Kobiety w moim wieku zwykle już osiągają jakąś stabilizację życiową, emocjonalną Tylko ja miotam się bez sensu. Jak to się stało? Dlaczego znalazłam się w takim, a nie innym punkcie, czym sobie na to zasłużyłam? - powie Agnieszka do Tomka.

Agnieszka ma prawo czuć się rozżalona. W końcu straciła dziecko i nadal czuje coś do Andrzeja (Krystian Wieczorek).

Popełniłam w życiu wiele błędów, ale wiesz, doszłam do wniosku, że najpoważniejszym błędem było to, że Nie potrafiłam zapomnieć o tobie. Nie mam do ciebie żalu, ani pretensji Jeśli już, to tylko do siebie! - zacznie rozliczać przeszłość Agnieszka.

Tomek będzie próbować uspokoić Agnieszkę, ale ta szybko mu przerwie i dojdzie do namiętnego pocałunku: 

Do czego doprowadzi pocałunek Agnieszki i Tomka? Czy będzie oznaczać początek końca związku Tomasza z Małgosią? Wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że Agnieszka coraz częściej przebywa w jej towarzystwie. Wszystko wyjaśni się już dziś, na antenie TVP2 o godzinie 20:40.

Buka

Zobacz także:

"M jak Miłość": Pierwszy gorący pocałunek Uli

Producenci "M jak Miłość" OSZUKALI widzów? Wideo

Dziś w "M jak miłość" ślub Marty i Andrzeja!

Więcej o:
Komentarze (18)
"M jak miłość": Tomek zdradzi Małgosię! Z AGNIESZKĄ!
Zaloguj się
 • hardrockeve

  Oceniono 8 razy 8

  Nie oglądam już od paru miesięcy tv, z bardzo pragmatycznej przyczyny - braku telewizora na stancji, ale czytając serwisy plotkarskie stwierdzam, że scenarzyści naprawdę mają wkurzającą fantazję - wszyscy zdradzają swoje kobiety z rudą Agnieszką! Rany, niech scenarzysta da tej kobiecie trochę godności! Albo najlepiej jakąś równowagę psychiczną, bo to żenujące nawet w serialu, że ciągle rzuca się tylko na zajętych facetów...

 • eckoo

  Oceniono 9 razy 7

  i po co ją zapewniał? Że kocha tylko ją, bla bla bla. Nienawidzę takich facetów!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 5

  Się pochlastam!

 • bialykruk

  Oceniono 4 razy 4

  mam nadzieje ze pokaza bez cenzury jak ja zdradza

 • jadzka

  Oceniono 4 razy 4

  3 mąż ją zostawia? scenarzyści to chyba nie lubią tej Gośki

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 3

  Oby znowu ktoś nie wjechał w kartonowe pudełka!

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  czuję że to już koniec Gosi i Tomka !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX