"M jak miłość": Tomek zdradzi Małgosię! Z AGNIESZKĄ!

Czy ten pocałunek będzie początkiem końca?
Tomek zdradzi Małgosię! Czy ten pocałunek będzie początkiem końca? W poniedziałkowym odcinku "M jak Miłość" dojdzie do zdrady. Zapomni się Tomek (Andrzej Młynarczyk), a chwilę wykorzysta Agnieszka (Magdalena Walach). W poniedziałkowym odcinku "M jak Miłość" dojdzie do zdrady. Zapomni się Tomek (Andrzej Młynarczyk), a chwilę wykorzysta Agnieszka (Magdalena Walach). Bohaterka będzie szukać odpowiedzi na pytanie "Co ja robię w życiu źle?". Jedyną dla niej deską ratunku będzie właśnie Tomasz. - Nie potrafię zapomnieć o tym, co było Swoją drogą, to trochę żałosne, nie uważasz? Kobiety w moim wieku zwykle już osiągają jakąś stabilizację życiową, emocjonalną Tylko ja miotam się bez sensu. Jak to się stało? Dlaczego znalazłam się w takim, a nie innym punkcie, czym sobie na to zasłużyłam? - powie Agnieszka do Tomka. Agnieszka ma prawo czuć się rozżalona. W końcu straciła dziecko i nadal czuje coś do Andrzeja (Krystian Wieczorek). - Popełniłam w życiu wiele błędów, ale wiesz, doszłam do wniosku, że najpoważniejszym błędem było to, że Nie potrafiłam zapomnieć o tobie. Nie mam do ciebie żalu, ani pretensji Jeśli już, to tylko do siebie! - zacznie rozliczać przeszłość Agnieszka. Tomek będzie próbować uspokoić Agnieszkę, ale ta szybko mu przerwie i dojdzie do namiętnego pocałunku: Do czego doprowadzi pocałunek Agnieszki i Tomka? Czy będzie oznaczać początek końca związku Tomasza z Małgosią? Wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że Agnieszka coraz częściej przebywa w jej towarzystwie. Wszystko wyjaśni się już dziś, na antenie TVP2 o godzinie 20:40.

W dzisiejszym odcinku "M jak Miłość" dojdzie do zdrady. Zapomni się Tomek (Andrzej Młynarczyk), a chwilę wykorzysta Agnieszka (Magdalena Walach). Bohaterka będzie szukać odpowiedzi na pytanie "Co ja robię w życiu źle?". Jedyną dla niej deską ratunku będzie właśnie Tomasz.

Nie potrafię zapomnieć o tym, co było Swoją drogą, to trochę żałosne, nie uważasz? Kobiety w moim wieku zwykle już osiągają jakąś stabilizację życiową, emocjonalną Tylko ja miotam się bez sensu. Jak to się stało? Dlaczego znalazłam się w takim, a nie innym punkcie, czym sobie na to zasłużyłam? - powie Agnieszka do Tomka.

Agnieszka ma prawo czuć się rozżalona. W końcu straciła dziecko i nadal czuje coś do Andrzeja (Krystian Wieczorek).

Popełniłam w życiu wiele błędów, ale wiesz, doszłam do wniosku, że najpoważniejszym błędem było to, że Nie potrafiłam zapomnieć o tobie. Nie mam do ciebie żalu, ani pretensji Jeśli już, to tylko do siebie! - zacznie rozliczać przeszłość Agnieszka.

Tomek będzie próbować uspokoić Agnieszkę, ale ta szybko mu przerwie i dojdzie do namiętnego pocałunku: 

Do czego doprowadzi pocałunek Agnieszki i Tomka? Czy będzie oznaczać początek końca związku Tomasza z Małgosią? Wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że Agnieszka coraz częściej przebywa w jej towarzystwie. Wszystko wyjaśni się już dziś, na antenie TVP2 o godzinie 20:40.

Buka

Zobacz także:

"M jak Miłość": Pierwszy gorący pocałunek Uli

Producenci "M jak Miłość" OSZUKALI widzów? Wideo

Dziś w "M jak miłość" ślub Marty i Andrzeja!