Jak Lipowska zabiega o względy Łepkowskiej?

Czułości na czerwonym dywanie.
Lipowska zabiega o względy Łepkowskiej? Czułości na czerwonym dywanie. Na premierze "Klubu Cmentarnego" w Teatrze Kwadrat znana z "M jak Miłość" Teresa Lipowska była w całuśnym nastroju. Buziakiem obdarowała m.in. Ilonę Łepkowską. Ilona Łepkowska, scenarzystka "M jak Miłość", rządzi serialem twardą ręką. Wielu aktorów w gorzki sposób pożegnało się z produkcją. Łepkowska nie zostawiła na Agnieszce Fitkau-Perepeczko suchej nitki. W jednym z wywiadów powiedziała: - Śmieszy mnie, że bycie Simoną stało się sensem jej życia. Dlatego z Iloną Łepkowską lepiej dobrze żyć. Teresa Lipowska, grająca w serialu "M jak Miłość" Barbarę Mostowiak, 13 stycznia na premierze spektaklu "Klub Cmentarny" w Teatrze Kwadrat, obdarowała scenarzystkę soczystym buziakiem. Aktorka chyba nie musi bać się o swoją pozycję. Więc skąd ten buziak? Tego wieczoru Lipowska była w całuśnym nastroju. Aktorka pocałowała też aktora Lecha Ordona. Ilona Łepkowska pojawiła się w towarzystwie swojego partnera - Czesława Bieleckiego.

Ilona Łepkowska, scenarzystka "M jak Miłość", rządzi serialem twardą ręką. Wielu aktorów w gorzki sposób pożegnało się z produkcją. Łepkowska nie zostawiła na Agnieszce Fitkau-Perepeczko suchej nitki. W jednym z wywiadów powiedziała:

Śmieszy mnie, że bycie Simoną stało się sensem jej życia.

Dlatego z Iloną Łepkowską lepiej dobrze żyć. Teresa Lipowska, grająca w serialu "M jak Miłość" Barbarę Mostowiak, 13 stycznia na premierze spektaklu "Klub Cmentarny" w Teatrze Kwadrat, obdarowała scenarzystkę soczystym buziakiem. Aktorka chyba nie musi bać się o swoją pozycję - w końcu jest serialową głową rodu. Więc skąd ten buziak?

Tego wieczoru Lipowska była w całuśnym nastroju. Aktorka pocałowała też aktora Lecha Ordona.

Ilona Łepkowska pojawiła się w towarzystwie swojego partnera - Czesława Bieleckiego.

Rudy

Zobacz także:

Czarna lista Ilony Łepkowskiej

Łepkowska o Kożuchowskiej: Ona nie szanuje widzów

Łepkowska do Lisa: To "M jak miłość" utrzymuje twój program

Więcej o:
Komentarze (6)
Jak Lipowska zabiega o względy Łepkowskiej?
Zaloguj się
 • paszczur

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Lipowska nie musi zabiegać o niczyje względy. Jest ciepłą, przyjazną osobą, która nie ma problemów z okazywaniem serdeczności i radości. Poziom artykuliku sięgnął dna.

 • puch.marny

  Oceniono 1 raz 1

  Całowanie, tak jak wiele rzeczy, zaczyna się od góry...

 • hotspot

  0

  Drażni mnie ten tandetny babochłop. Ale jak widać karmienie mas marną papką emocjonalną stało się świetnym interesem.

 • sensacja

  0

  Co za obłuda w tym serialowym światku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX