Jak Lipowska zabiega o względy Łepkowskiej?

Czułości na czerwonym dywanie.
Lipowska zabiega o względy Łepkowskiej? Czułości na czerwonym dywanie. Na premierze "Klubu Cmentarnego" w Teatrze Kwadrat znana z "M jak Miłość" Teresa Lipowska była w całuśnym nastroju. Buziakiem obdarowała m.in. Ilonę Łepkowską. Ilona Łepkowska, scenarzystka "M jak Miłość", rządzi serialem twardą ręką. Wielu aktorów w gorzki sposób pożegnało się z produkcją. Łepkowska nie zostawiła na Agnieszce Fitkau-Perepeczko suchej nitki. W jednym z wywiadów powiedziała: - Śmieszy mnie, że bycie Simoną stało się sensem jej życia. Dlatego z Iloną Łepkowską lepiej dobrze żyć. Teresa Lipowska, grająca w serialu "M jak Miłość" Barbarę Mostowiak, 13 stycznia na premierze spektaklu "Klub Cmentarny" w Teatrze Kwadrat, obdarowała scenarzystkę soczystym buziakiem. Aktorka chyba nie musi bać się o swoją pozycję. Więc skąd ten buziak? Tego wieczoru Lipowska była w całuśnym nastroju. Aktorka pocałowała też aktora Lecha Ordona. Ilona Łepkowska pojawiła się w towarzystwie swojego partnera - Czesława Bieleckiego.

Ilona Łepkowska, scenarzystka "M jak Miłość", rządzi serialem twardą ręką. Wielu aktorów w gorzki sposób pożegnało się z produkcją. Łepkowska nie zostawiła na Agnieszce Fitkau-Perepeczko suchej nitki. W jednym z wywiadów powiedziała:

Śmieszy mnie, że bycie Simoną stało się sensem jej życia.

Dlatego z Iloną Łepkowską lepiej dobrze żyć. Teresa Lipowska, grająca w serialu "M jak Miłość" Barbarę Mostowiak, 13 stycznia na premierze spektaklu "Klub Cmentarny" w Teatrze Kwadrat, obdarowała scenarzystkę soczystym buziakiem. Aktorka chyba nie musi bać się o swoją pozycję - w końcu jest serialową głową rodu. Więc skąd ten buziak?

Tego wieczoru Lipowska była w całuśnym nastroju. Aktorka pocałowała też aktora Lecha Ordona.

Ilona Łepkowska pojawiła się w towarzystwie swojego partnera - Czesława Bieleckiego.

Rudy

Zobacz także:

Czarna lista Ilony Łepkowskiej

Łepkowska o Kożuchowskiej: Ona nie szanuje widzów

Łepkowska do Lisa: To "M jak miłość" utrzymuje twój program