To już KONIEC "Klanu"!

Z anteny znika najdłuższa polska telenowela.
To już koniec "Klanu"! Z anteny znika najdłuższa polska telenowela. "Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli - Klan. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012" - podała TVP w komunikacie. Smutna wiadomość dla wszystkich miłośników "Klanu". Jeszcze nie wszyscy zdążyli pogodzić się z odejściem z serialu Piotra Cyrwusa, czyli kultowego Ryśka, a jak podaje Fakt.pl, na fanów sagi o Lubiczach czeka kolejny cios. "Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli - Klan. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012" - podaje w oficjalnym komunikacie Biuro Reklamy i Handlu TVP. "Klan" gości na antenie TVP już od 15 lat. Pierwszy odcinek został wyemitowany 16 czerwca 1997 roku. Serial zyskał sobie sympatię widzów. Każdy odcinek ogląda ok. 3,5 mln widzów! Niestety, decyzja władz TVP zdaje się być ostateczna. Po raz ostatni na planie serialu aktorzy mają się spotkać 22 kwietnia. Nie możemy wyobrazić sobie końca tej produkcji. Nie zobaczymy już, jak potoczą się dalsze losy Michała i niewiernej Zyty, ciocia Stasia nie naparzy już czaju. I przede wszystkim... kto tak jak Grażynka będzie nam przypominał o myciu rąk przed posiłkami? Każdy traktował serial z przymrużeniem oka, ale jednak łezka się zakręci, kiedy telenoweli zabraknie.

Smutna wiadomość dla wszystkich miłośników "Klanu". Jeszcze nie wszyscy zdążyli pogodzić się z odejściem z serialu Piotra Cyrwusa, czyli kultowego Ryśka, a jak podaje Fakt.pl, na fanów sagi o Lubiczach czeka kolejny cios.

Andrzej Grabarczyk, Laura Łącz, Izabela Trojanowska,Zofia Merle

Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli - Klan. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012 - podaje w oficjalnym komunikacie Biuro Reklamy i Handlu TVP.

"Klan" gości na antenie TVP już od 15 lat. Pierwszy odcinek został wyemitowany 16 czerwca 1997 roku. Serial zyskał sobie sympatię widzów. Każdy odcinek ogląda ok. 3,5 mln widzów! Niestety, decyzja władz TVP zdaje się być ostateczna. Po raz ostatni na planie serialu aktorzy mają się spotkać 22 kwietnia.

Nie możemy wyobrazić sobie końca tej produkcji. Nie zobaczymy już, jak potoczą się dalsze losy Michała i niewiernej Zyty, ciocia Stasia nie naparzy już czaju.  I przede wszystkim ... Kto tak jak Grażynka będzie nam przypominał o myciu rąk przed posiłkami ? :(

izabela trojanowska, małgorzata ostrowska królikowska, piotr cyrwus, klan

Każdy traktował serial z przymrużeniem oka, ale jednak łezka się zakręci, kiedy telenoweli zabraknie. A Wy co myślicie o decyzji TVP? "Klan" słusznie znika z anteny?

Głosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz także:

Tajemnice grobu Ryśka Lubicza

Znamy datę śmierci Ryśka z "Klanu"!

 

Maciek z "Klanu" nie może się pogodzić ze śmiercią Rysia

Czy dobrze, że to już koniec Klanu?
Więcej o:
Komentarze (19)
To już KONIEC "Klanu"!
Zaloguj się
 • karakuliambro

  Oceniono 7 razy 3

  Zupełnie jak z "Kevinem": wszyscy przez lata wybrzydzali, że znowu się pojawi na Wigilię ( czy Święta) - ale kiedy tylko ukazała się zapowiedź że go nie będzie, nagle zaczął się płacz...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 3

  "Każdy odcinek ogląda ok. 3,5 mln widzów!" - owszem, ale nie wyśniony target reklamodawców - 18-49. Powyżej 49 roku życia najwyraźniej zakupów się nie robi.
  A telewizornia publiczna wrzuci kolejnego gniota, który rzekomo będzie dziełem misyjnym. Przecież tam specjaliści pracują, którzy nawet w spocie zachęcającym do płacenia abonamentu umieścili Jugosławię, której nie ma od 20 lat.

 • babazbroda

  Oceniono 7 razy 3

  łooo panie bożesztymój,panie Stanislawie,tosz to koniec swiata bendzje...

 • pampers

  Oceniono 6 razy 2

  "rybopogrecku"-masz coś z głową, zastanów się nad sobą...

 • rybitwa

  Oceniono 4 razy 2

  Boże drogi, z czego teraz będzie żyła Kaja Paschalska?

 • gagula

  Oceniono 6 razy 2

  nie miałam czasu tego oglądać !

 • sprawiedliwy

  Oceniono 3 razy 1

  Żarty żartami, ale szkoda mi KLANU, bo to jedyny serial, który oglądam.

 • ida77

  Oceniono 5 razy 1

  Wejdź i dołącz do akcji, nie bądź obojętny - AkcjaZwierzak.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX