"Szpilki na Giewoncie" bez Magdy Schejbal?!

Aktorka chce poświęcić się wychowaniu dziecka.
"Szpilki..." bez Magdy Schejbal?! Aktorka chce poświęcić się wychowaniu dziecka. Magda Schejbal: - Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu "Szpilki na giewoncie" i nie pojawię się w jego czwartym sezonie. Serial "Szpilki na Giewoncie" był przełomem w życiu Magdy Schejbal. To właśnie na planie tej produkcji aktorka poznała Sławomira Zięba-Drzymalskiego, ojca swojego drugiego dziecka. Pod koniec trzeciej serii ekipa "Szpilek" starała się ukryć rosnący, ciążowy brzuszek Schejbal. Wszyscy zastanawiali się, czy aktorka pojawi się w czwartej serii. Ale czy ktoś wyobraża sobie ten serial bez Magdy? Jak czytamy na portalu wirtualnemedia.pl: - Czekamy na powrót Magdy, dla której w tej chwili najważniejszą sprawą jest dziecko - mówi Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. - Mam nadzieję, że pojawi się w "Szpilkach" pod koniec nowej serii. Myślę, że serial zdobył powodzenie nie tylko dlatego, że grała w nim Magda, ale także dlatego, że pokazuje on styk kultury góralskiej i wielkomiejskiego stylu życia. Dlatego wierzę dalej w sukces "Szpilek", mimo że początkowo w nowej serii nie będzie Magdy. W oficjalnym oświadczeniu Schejbal, które opublikował portal fakt.pl, aktorka stwierdza jednak: - Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu, co oznacza, że nie pojawię się już w jego czwartym sezonie, o czym lojalnie poinformowałam ich w dniu 1 września. Producenci tymczasem nadal mają nadzieję, że sytuacja się zmieni. Osoba z produkcji powiedziała nam: - Mamy nadzieję, że Schejbal wróci do serialu, ale jak to się skończy, trudno powiedzieć. Wszystko wyjaśni się wtedy, gdy czwarty sezon serialu pojawi się w Polsacie.

"Szpilki na Giewoncie" był bardzo ważnym przełomem w życiu Magdy Schejbal. To właśnie na planie serialu aktorka poznała Sławomira Zięba-Drzymalskiego, ojca swojego drugiego dziecka. Pod koniec trzeciej serii ekipa "Szpilek" starała się ukryć rosnący, ciążowy brzuszek Schejbal. Wszyscy zastanawiali się, czy aktorka pojawi się w czwartej serii. Ale czy ktoś wyobraża sobie ten serial bez Magdy?

Jak czytamy na wirtualnemedia.pl:

Czekamy na powrót Magdy, dla której w tej chwili najważniejszą sprawą jest dziecko - mówi Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. - Mam nadzieję, że pojawi się w "Szpilkach" pod koniec nowej serii. Myślę, że serial zdobył powodzenie nie tylko dlatego, że grała w nim Magda, ale także dlatego, że pokazuje on styk kultury góralskiej i wielkomiejskiego stylu życia. Dlatego wierzę dalej w sukces "Szpilek", mimo że początkowo w nowej serii nie będzie Magdy.

W oficjalnym oświadczeniu Schejbal, które opublikował fakt.pl, aktorka stwierdza jednak:

Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu, co oznacza, że nie pojawię się już w jego czwartym sezonie, o czym lojalnie poinformowałam ich w dniu 1 września.

Producenci tymczasem nadal mają nadzieję, że sytuacja się zmieni. Osoba z produkcji powiedziała nam:

Mamy nadzieję, że Schejbal wróci do serialu, ale jak to się skończy, trudno powiedzieć.

Wszystko się wyjaśni, jak czwarty sezon serialu pojawi się w Polsacie:)

(Magda Schejbal i Sławomir Zięba-Drzymalski)

Rudy

Zobacz także:

Ostatnie sceny w serialu: Schejbal ukrywała brzuszek

Magdalena Schejbal URODZIŁA

Będzie zdrada w "Szpilkach na Giewoncie"?

Więcej o:
Komentarze (14)
"Szpilki na Giewoncie" bez Magdy Schejbal?!
Zaloguj się
 • stefankaa

  Oceniono 4 razy 4

  Szpiki bez niej to jak Tyszka bez Wolińskiego...

 • kol.3

  Oceniono 2 razy 2

  Ładna kobieta, wyrazista.

 • wladek

  Oceniono 4 razy 2

  pierwsza serie dalo sie ogladac, po paru odcinkach drugiej przestalem

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  4 sezon to już przesada, wszystko będzie naciągane lepiej dać sobie spokuj i nakręcić coś nowego, to tak jak z Tańcem z gwiazdami żygać się już tym chce po 13 edycjach ;/

 • Wanda Zgoda

  Oceniono 1 raz 1

  bez Magdy ten serial traci sens,przynajmiej mogla napisac do Bartka ,a tak zostawic i wyjechac do mamusi ,przeciesz to nie tylko tragedia Magdy aie i Bartka samolubna i to byla wielka milosc?

 • olcia111991

  Oceniono 1 raz 1

  Nie no jak to Szpilki bez Ewki?;X To już nie będzie to samo

 • nawia

  Oceniono 3 razy 1

  Ja tam sobie wyobrażam "Szpilki na Giewoncie" bez Schejbal i telewizję bez "Szpilek na Giewoncie", bo po prostu tego nie ogląda. Każdy aktor ma prawo do kierowania swoją karierą po swojemu. Magda już grała w serialu (:"Kryminalni") i sądzę, że po prostu chce podejmować nowe wyzwania, a nie odcinać kupony od tego, co dotąd robiła.

 • arija

  Oceniono 3 razy 1

  Ja sobie tego jakoś nie wyobrażam i nie dlatego że ten serial uwielbiam ale po prostu fabuła bazowała na Schejbal i nie ma się co oszukiwac- lubimy ją czy nie była główną postacią tego serialu i koniec. A teraz co? Scenarzyści napiszą że Schejbal i dziecko zmarli przy porodzie i9 Bartek zostanie sam? Dziwna sprawa, może lepiej rzeczywiście zakończyc ten serial.

 • seznam

  Oceniono 3 razy 1

  Piękny i Bestia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX