Znamy datę śmierci Ryśka z "Klanu"!

Fani "Klanu" wiedzą już wszystko.

Informacja o tym, że umrze Ryszard Lubicz zelektryzowała opinię publiczną. Z odejściem Piotra Cyrwusa z obsady serialu "Klan" nie mogą pogodzić się i fani, i aktorzy.

Produkcja tasiemca nie chciała zdradzać szczegółów uśmiercenia Ryszarda Lubicza. Paweł Karpiński, producent serialu o odejściu Cyrwusa napisał tylko:

Kochani fani sagi rodu Lubiczów! Żeby nie było żadnych plotek, domysłów i niedomówień, oficjalnie potwierdzam informację o odejściu Piotra Cyrwusa z obsady naszego serialu. Przy czym pragnę wyraźnie zaznaczyć, że rozstajemy się z klasą i w wielkiej przyjaźni. Proszę więc nie doszukiwać się żadnego sporu między produkcją a aktorem...

Ale czego nie powiedziała produkcja, zdradzili sami aktorzy. A dokładnie Paulina Holtz. Na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie grobu serialowego bohatera. Przy okazji wyszło na jaw, kiedy dokładnie umrze Rysiek.

Data śmierci nie jest przypadkowa. 22 lutego obchodzony jest w Polsce Dzień Ofiar Przestępstw. Ryszard Lubicz zginie na skutek pobicia.

Dołącz do grupy na Facebooku ratującej Ryśka. Nie można pozwolić na uśmiercenie naszego bohatera.

Grób Ryszarda Lubicza,ryszard lubicz,ryszard lubicz nie żyje

Buka

Zobacz także:

Jak umrze Rysio z "Klanu"?

Maciek z "Klanu" nie może się pogodzić ze śmiercią Rysia

Rysiek z "Klanu" - the best of

Więcej o:
Komentarze (24)
Znamy datę śmierci Ryśka z "Klanu"!
Zaloguj się
 • lessieburke

  Oceniono 3 razy 3

  I znowu 22. Hanka zginęła 22 kwietnia, a Rysiek 22 lutego. Teraz niesczęśliwą 13 zastąpi liczba 22 :)

 • lenon

  Oceniono 3 razy 3

  A co z Prezesm wszystkich abstynentów ? Przecież tylko Rysiek z Klanu pije wodę z kranu ! Mierny aktorzyna z mierną urodą (Plastusia)który poleciał na kasę a teraz jeszcze ma nadzieję, że będzie de Niro !!!!!Panie Cyrwus ! Grałeś tak długo,tak głupio,że już na zawsze będziesz Ryśkiem z Klanu !Czytaj Mistrza Gajosa ! On nakręcił tylko kilkanaście odcinków "Pancernych...." a ciągnął się za nim Janek Kos przez lata ! A jaką karierę robi teraz Beata ? Zaginiona bezpowrotnie....???? Też wątpliwej urody ....? Jakoś nie słychać o wielkiej karierze aktorskiej ! I dobrze wam tak, miernoto wszelka ! Lecicie na kasę (czytaj Mistrza J.Englerta) gracie jakieś przerażliwe goowna (ludzie !!!..... tą babę co to pisze, powinni rozstrzelać) a póżniej myślicie jeszcze o karierze.......

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli jednak załatwi go gang Morderczych Kartonów:))))

 • bezkrytycznie

  Oceniono 3 razy 3

  A kiedy jest obchodzony Dzień Ofiar Tasiemcowych Seriali?

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  dla ryska smierc to "pryszcz"na du.pie-powstanie i wszystkim wpiedoli-zobaczycie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Buka, reakcja godna sprintera z Laosu.
  Kolejna żałoba narodowa za dwa miesiące.

 • malutka25

  Oceniono 2 razy 2

  przynajmniej napisali Ryszard a nie Rysiek bo te z ta Hanka to polecieli ladnie po wiesniacku buraki!!!!

 • lenon

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie ! Kto to jeszcze ogląda ? Najmądrzejszy był Jan Wieczorkowski, który odszedł najwcześniej z tego goowna i jest teraz niezłym aktorem !

 • lisiczka

  0

  ej mundrale jak ma taka role grac to tak gra.ty koopa walnij sie kamulcem w łeb i odwal sie od Rysia !!to napisała fanka serialu "klan"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX