Dlaczego Rysiek umrze? Nowe fakty

Naprawdę ciężko w to uwierzyć.

Informacja o tym, że w lutym przyszłego roku odejdzie Ryszard Lubicz, wstrząsnęła opinią publiczną. Zarówno fani serialu "Klan" jak i jego przeciwnicy, tego dnia byli zgodni - Ryszard Lubicz nie może umrzeć.

Ale niestety, uśmiercenie jednego z głównych bohaterów tasiemca stanie się niedługo faktem. Dlaczego tak naprawdę Rysiek odejdzie z tego świata? Na pewno nie dla samej oglądalności, która wciąż (to dość zaskakujące) jest dobra. Problem tkwi w samym aktorze, Piotrze Cyrwusie.

Okazuje się, że Cyrus chciał odejść z obsady "Klanu" już w 2008 roku. Był na tyle zdecydowany, że producenci serialu przygotowali scenariusz i sposób uśmiercenia Ryśka. Wtedy też wszyscy żyli tą informacją. Plotek.pl pisał o tym w maju 2008 roku.

Sprawa była poważna i ostatecznie zdecydowano, że Ryszard Lubicz umrze po wylewie krwi do mózgu. Coś się jednak po drodze stało, bo Rysiek miał co prawda wylew i umierał w męczarniach, ale... przeżył.

Być może Cyrwus dał sobie czas do Euro 2012 albo producenci dali... większą kasę?

Mrock

Zobacz także:

Boże! Rysio z "Klanu" umrze!

Maciek z "Klanu" chce się żenić! Rodzice zabiorą go do... seksuologa

Afera w "Klanie". Marta odbije Bożence chłopaka!

Więcej o:
Komentarze (24)
Dlaczego Rysiek umrze? Nowe fakty
Zaloguj się
 • saba20

  Oceniono 3 razy 3

  Oglądam Klan właściwie tylko zimą.Więc jeśli On ma odejśc,to niech to już zrobi latem,a nie w lutym.Nie chcę płakać po Ryśku.

 • sansa

  Oceniono 3 razy 3

  Dziś w radiowej Jedynce powiedzieli, że Rysiek umrze w wyniku obrażeń poniesionych w bójce.

 • 23adam55

  Oceniono 5 razy 3

  Mrocek -przeciez to co teraz napisales mialo isc jutro,kolega Rudy juz o tym pisal cztery godziny temu.Ty naprawde wyladujesz jako goniec a nie redaktor.To ,ze jako jedyny znasz j.angielski nie upoweznia Ciebie do nieprzemyslanych decyzji ,a jutro co Tereferekuku napisze "Rysiek umiera ,potwierdzam wiadomosci Rudego i Mrocka." Tak do lutego bedziecie maltretowac ?.

 • jadzka

  Oceniono 2 razy 2

  najpierw matka polka Hanka a teraz ikona polskiej higieny rąk Rysiek Polacy dostaną zawału :)

 • babazbroda

  Oceniono 2 razy 2

  Juz nigdy Bozenka z Maciusiem nie beda musieli myc rączek...

 • bossanoga

  Oceniono 2 razy 2

  W przeciwieństwie do Hanki, która jest znana z tego, że umarła, Rysiek stał się kultową postacią (słusznie zresztą) dużo, dużo wcześniej, więc rozumiem to całe rozgorączkowanie w redakcji.

 • m4rc1n31

  Oceniono 2 razy 2

  Rysiek już nie umyje rączek...

 • gruchniecie

  Oceniono 4 razy 2

  Boże, nigdy w życiu nie obejrzałem ani jednego odcinka Klanu, a teraz zarejestrowałem sie na Plotku. Moje życie nie ma sensu...

 • gagula

  Oceniono 2 razy 0

  nie dziwię się mu że odchodzi, w końcu jest pośmiewiskiem dla bardzo wielu osób !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX