Boże! Rysio z "Klanu" umrze!

Nic już nie będzie takie samo.

Nic już nie będzie takie samo a ręce już nigdy nie będą tak czyste jak kiedyś... Dlaczego?! Przecież tak nie wolno! Rysiek z "Klanu" był z nami zawsze, a teraz miałoby go zabraknąć? Najpierw Hanka Mostowiak, teraz on! Polacy mogą tego nie udźwignąć... Jedno jest pewne - nasza popkultura zmieni się bezpowrotnie... To już pewne - Rysio zniknie z serialu. Na oficjalnym fanpage'u "Klanu" Piotr Cyrwus napisał:

Od 1 stycznia 2012 roku będę etatowym aktorem Teatru Polskiego w Warszawie i w związku z tym żegnam się z rolą Ryszarda Lubicza. Decyzja o rozstaniu z "Klanem" była jedną z najtrudniejszych - o ile nawet nie najtrudniejszą - jakie przyszło mi podjąć w moim zawodowym życiu. Uznałem jednak, że wszystko, co mogłem dać z siebie Ryszardowi Lubiczowi, już dałem i wszystko, co mogłem od niego dostać, dostałem. Doszedłem do wniosku, że żeby otworzyć nowe drzwi, trzeba zamknąć za sobą stare. Dlatego poprosiłem producentów o definitywne zakończenie wątku Ryszarda Lubicza, a moja prośba została przyjęta ze zrozumieniem, za co jestem niezmiernie wdzięczny panom Pawłowi Karpińskiemu i Wojciechowi Niżyńskiemu. Jeszcze do końca stycznia pracuję na planie "Klanu". Już wiem, co się stanie z moim bohaterem. Producent Paweł Karpiński poinformował mnie o tym osobiście. Wszystko odbyło się z dużą kulturą. Teraz z niecierpliwością czekam na scenariusze kolejnych odcinków. Ale proszę nie pytać mnie o szczegóły zniknięcia Ryśka, bo ich nie zdradzę nawet na torturach. Widzom należą się niespodzianka oraz wzruszenia. To będzie pilnie strzeżona tajemnica. Dziękuję swoim fanom za liczne dowody sympatii, a twórcom i kolegom z "Klanu" za niezapomnianą przygodę zawodową. Wszystkim przyjaciołom z serialu życzę wielu lat dalszej owocnej pracy, a widzom wspaniałych wrażeń z oglądania kolejnych odcinków sagi rodu Lubiczów.

A Paweł Karpiński, producent serialu o odejściu Cyrwusa napisał:

Kochani fani sagi rodu Lubiczów! Żeby nie było żadnych plotek, domysłów i niedomówień, oficjalnie potwierdzam informację o odejściu Piotra Cyrwusa z obsady naszego serialu. Przy czym pragnę wyraźnie zaznaczyć, że rozstajemy się z klasą i w wielkiej przyjaźni. Proszę więc nie doszukiwać się żadnego sporu między produkcją a aktorem. Bezsprzecznie Piotr Cyrwus stworzył w "Klanie" najbardziej kultową postać spośród wszystkich bohaterów polskich seriali i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Żadna dyskusja w mediach z internetem na czele nie może odbyć się bez odwołań do Ryszarda Lubicza. Osobiście bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt przez tyle lat pracować z Piotrem Cyrwusem. To fantastyczny aktor i wspaniały, dobry człowiek. W obsadzie "Klanu" pozostaje natomiast Maja Barełkowska-Cyrwus, prywatnie żona Piotra, odtwórczyni roli Barbary.

Piotr Cyrwus niejednokrotnie powtarzał, że ma dość "dupowatego Rysia" i w końcu dojrzał do podjęcia męskiej decyzji.

Nam z pewnością będzie brakować Rysia!

 

 

 

Rudy

Zobacz także:

Maciek z "Klanu" chce się żenić! Rodzice zabiorą go do... seksuologa

Afera w "Klanie". Marta odbije Bożence chłopaka!

Seksafery w "Klanie"

Więcej o:
Komentarze (13)
Boże! Rysio z "Klanu" umrze!
Zaloguj się
 • 3neweastwick

  Oceniono 4 razy 4

  krwiorzercze kartony wracają :DD

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  domagam sie pomocy psychologa-dla mnie i wielu pograzonych w smutku fanow ryska!...

 • sansa

  Oceniono 7 razy 3

  Bez Rysia nic już nie będzie jak dawniej :(

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 3

  Oł maj gad, jak ja to przeżyję?!?! Chlip, chlip, chlip.

 • fanizymiko

  Oceniono 1 raz 1

  "Piotr Cyrwus niejednokrotnie powtarzał, że ma dość "dupowatego Rysia" i w końcu dojrzał do podjęcia męskiej decyzji".

  Bardziej prawdopodobne że już z kontraktu z telewizji pospłacał kredyty na dom i samochód wiec teraz spokojnie bedzie mogl zajac sie aktorstwem. Powodzenia panie Piotrze:)

 • nighty_amy

  0

  To co teraz biedna Grażynka zrobi? Kto będzie pilnował higieny osobistej u dzieci? Kto będzie odbijał koleżanki Bożenki z burdelu?

  Apokalipsa to za mało. To jest ARMAGEDON!!

 • lyga81

  0

  oby w kartonach nie zginął.......

 • traktor.

  0

  Boże! i co teraz będzie? wiecie jak teraz rozmnążą się bakterie i choroby skóry? Rysiek byłeś ikoną polskiej higieny !! i co teraz będzie o Boże !! ojojoj sodoma i gomora

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX