Kożuchowska zarabiała w "M jak miłość" tyle co czworo aktorów

Miała sporą gażę za rolę Hanki Mostowiak.

Postać Hanki Mostowiak była z całą pewnością solą serialu "M jak Miłość". Jest to niezaprzeczalny fakt i wszyscy o tym wiedzą! Zaskakujące jednak, jak BARDZO producenci serialu cenili kunszt Kożuchowskiej. W znaczeniu dosłownym!

Jak donosi Fakt. pl, za jeden dzień zdjęciowy odgrywania Hanki Kożuchowska inkasowała 9 000 zł! Jej zniknięcie z serialu odciążyło więc budżet w  znaczący sposób. Znaczący na tyle, że poczynione oszczędności pozwoliły zatrudnić w miejsce Małgorzaty Kożuchowskiej czterech innych aktorów!

O pierwszej opłacanej z oszczędności na Kożuchowskiej aktorek pisaliśmy niedawno - jest to Agnieszka Sienkiewicz, wcielająca się w postać Kasi ("Wiemy, kto zastąpi Hankę Mostowiak! ZDJĘCIA"). Dodatkowo wystarczyło na honoraria dla aktorów: Antoniny Girycz, Beaty Rybotyckiej i Pawla Góralskiego.

Po odejściu Kożuchowskiej osoby odpowiedzialne za budżet "M jak miłość" odetchnęły zapewne z ulgą. Teraz nowy kwartet aktorski musi tylko postarać się o wykreowanie równie wiekopomnych ról.

m jak milosc

dedere

 

Zobacz także:

Tydzień upłynął także pod znakiem majtek

Edyta Górniak kończy 39 lat

Metamorfozy: Katarzyna Zielińska

Więcej o:
Komentarze (25)
Kożuchowska zarabiała w "M jak miłość" tyle co czworo aktorów
Zaloguj się
 • zebrzec

  Oceniono 3 razy 3

  telenowela, czyli serial ogłupiający, podtrzymujący przy zyciu przygłupów.... łomnicki z solskim w grobach się przewracaja....

 • fanizymiko

  Oceniono 3 razy 3

  A ile zapłacono gangowi Morderczych Kartonów za likwidację Hanki?:))))

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  Widocznie i TAK za mało , bo zrezygnowała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • remek

  Oceniono 3 razy 3

  Wcale, zwłaszcza , że odeszła do idiotycznego sitcomu za większe. Coś jest w tym kraju nie tak, jesli kardiochirurg zarabia niewspólmiernie mało do swoich umiejętności, a taka pospolita nicość , niewspólmiernie dużo do braku jakichkolwiek umiejętności. Amen

 • tom

  Oceniono 2 razy 2

  tak płaćcie dalej abonamenty
  buhahahah

 • patatajmiauhau

  Oceniono 2 razy 2

  Ty Jeremiasz odwal się od goryli i innych małp. Co złego Ci uczyniły, że aż tak nisko je cenisz?

 • 1966jerry

  Oceniono 2 razy 2

  za wszystko zapłacili emeryci i renciści ,którzy jeszcze opłacają abonament tv.,podobne gaże miała Cichopek i jeszcze kilka innych " gwiazdeczek " tej abstrakcyjnej produkcji.,kto to qrwa ogląda ?!!! scenariusz mógłby pisać do tego badziewia goryl,po kilkudniowym pobycie wśród ludzi ,a kręcić małpa telefonem komórkowym.,taką misję publiczną wykonuje telewizja z kasy obywateli.,KRRiTV do likwidacji !!!!

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  taki meeeeega talent wart kazdych pieniedzy-hahahahahahahahahahahahahhaha

 • puch.marny

  Oceniono 1 raz 1

  Hanka nie umarła, Hanka żyje. Ona tylko odeszła do innego programu. Do Karton Netłork.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX