Aktor "Klanu" schudł 20 kilo! Widać?!

Dieta cud?
Aktor "Klanu" schudł 20 kilo! Borkowski miał dość złego samopoczucia i postanowił się odchudzać Jacek Borkowski jeszcze pół roku temu ważył 108 kg! Aktor "Klanu" miał dość złego samopoczucia i postanowił się odchudzać. W ciągu 6 miesięcy zrzucił aż 20 kg Jacek Borkowski, którego możemy oglądać w "Klanie" jeszcze pół roku temu ważył... 108 kilogramów! Nadwaga była dość poważna, bo Borkowski nie mógł nawet sam zawiązać sznurówek, dostawał zadyszki i bardzo podupadł na zdrowiu. Aktor miał dość złego samopoczucia i postanowił się odchudzać. W ciągu 6 miesięcy zrzucił aż 20 kilogramów! Stosował Pan jakąś dietę? - pyta dziennikarka "Twojego Imperium". - Owszem, narzuciłem sobie ostry reżim dietetyczny. Jadłem głównie sałatki. Oprócz tego uprawiałem sport - mów Jacek Borkowski. Różnice widać gołym okiem. Robi naprawdę dobre wrażenie. Gratulujemy.

Nadwaga spędzała mu sen z powiek. Jacek Borkowski, którego możemy oglądać w "Klanie" jeszcze pół roku temu warzył... 108 kilogramów!

Nadwaga była dość poważna, bo Borkowski nie mógł sam zawiązać sznurówek, miał zadyszki i podupadł na zdrowiu. Miał dość złego samopoczucia i zaczął się odchudzać. W 6 miesięcy zrzucił aż 20 kilogramów!

Stosował Pan jakąś dietę? - pyta dziennikarka "Twoje Imperium". - Owszem, narzuciłem sobie ostry reżim dietetyczny. Jadłem głównie sałatki. Oprócz tego uprawiałem sport - mów Jacek Borkowski.

Różnice widać gołym okiem. Robi naprawdę dobre wrażenie. Gratulujemy.

20 kilogarmów wczęśniej:

Jacek Borkowski

I teraz:

Jacek Borkowski

Buka

Zobacz także:

Co wiesz o serialu "Plebania"?

Koniec "Plebanii". Jak zmieniali się aktorzy serialu?

Jak chudły serialowe gwiazdy

Więcej o:
Komentarze (25)
Aktor "Klanu" schudł 20 kilo! Widać?!
Zaloguj się
 • pajacyk

  Oceniono 4 razy 4

  WARZYŁ:))) Chyba zupę dietetyczną sobie warzył... Co za jełop to pisał..

 • jagi

  Oceniono 3 razy 3

  Hahahaha czego się czepiacie?Przecież język polski jest taki truuudny,...jest buk,Bóg,Bug,...jest morze,może,...to może sprawiać trudności hmmm przecież można warzyć ,można ważyć hahahaha to może być problemem dla DZIENNIKARZY /ambitnego/ portalu,...hahahaha,....chociaż,zanim coś napiszą,powinni ważyć słowa,....a może chłopaki /warzyć/ hahahaha

 • betti

  Oceniono 3 razy 3

  IQ piszącego chyba tylko 8 skoro wg niego pan Jacek WARZYŁ a nie WAŻYŁ 108 kg.... Totalna indolencja!

 • paripari

  Oceniono 3 razy 3

  hahahaha, waRZyl.... warzyl co? 108 kilo bobu?
  Wazyl!!!1
  Swoja droga, sorry, ale ja nie widze zadnej roznicy, chyba rowniez sie pomyliliscie w doborze zdjec, bo dla mnie jest tak samo szczuply na pierwszym zdjeciu jak i na drugim.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Hahahahaha - Buka moja idolko - "jeszcze pół roku temu waRZył... 108 kilogramów".
  Hmm, teraz pojawi się oświadczenie, że autorka ma dyslekcję, dysgrafię i dyskalkulię razem w zestawie. Kolejne potwierdzenie, że redaktorzyny nie czytają swoich wypocin po wrzuceniu ich w panel i że nie ma szefa i/lub korektora, który te wypociny sprawdza. Raz czy dwa może się zdarzyć, ale na Plotku byki to już standard.

 • nesss87

  Oceniono 3 razy 3

  loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool;)
  co za żenada ważył przez rz;/ bez komentarza co za poziom;/

 • noni

  Oceniono 2 razy 2

  Tyle godzin minęło i nawet "redaktor" błędu nie poprawił. Pewnie wyjechał już na weekend do Hajnówki.

 • kopciuszek72

  Oceniono 1 raz 1

  Najwazniejsze to silna wola....... ja niestety mam slaba silna wole ;-((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX