"M jak miłość": Kinga ma dość męża!

Kolejny kryzys w małżeństwie Zduńskich.
"M jak miłość": Kinga ma dość męża Kolejny kryzys w małżeństwie Zduńskich W najbliższych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do poważnego kryzysu w małżeństwie Piotrka i Kingi Zduńskich. Kinga podejmie decyzję o wyprowadzce do mamy Na kryzys w małżeństwie cukierkowej pary z "M jak miłość", Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), zanosiło się już od dawna. Kariera prawnicza postawiła na drodze skorego do flirtów Zduńskiego bardzo atrakcyjną Monikę (Anna Wendzikowska), na której wdzięki małżonek nie pozostaje obojętny. Piotrek od krytycznej żony, żmudnych obowiązków oraz opieki nad małą Lenką zdecydowanie woli pogaduszki z intrygującą bizneswoman. Czarę goryczy przeleje jej wizyta w domu Zduńskich i ogólny zachwyt męskiej części towarzystwa nad wdziękami kobiety. Jak można wyczytać na oficjalnej stronie serialu (m-jak-milosc.pl), konfrontacja z rywalką zakończy się wielką awanturą między małżonkami, w wyniku której Kinga podejmie desperacką decyzję o wyprowadzce do mamy! Czy Piotrek w końcu otrząśnie się z letargu i doceni matkę swojego dziecka? Czy żona przyjmie go z otwartymi ramionami, a może znów strzeli focha? Z niecierpliwością czekamy na dalsze perypetie tej pary.

Na kryzys w małżeństwie cukierkowej pary, Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), zanosiło się już od dawna. Kariera prawnicza postawiła na drodze, skorego do flirtów, Zduńskiego bardzo atrakcyjną Monikę (Anna Wendzikowska), na której wdzięki małżonek nie pozostaje obojętny.

Piotrek od krytycznej żony, żmudnych obowiązków oraz opieki nad małą Lenką zdecydowanie woli pogaduszki z intrygującą bizneswoman. Czarę goryczy przeleje jej wizyta w domu Zduńskich i ogólny zachwyt męskiej części towarzystwa nad wdziękami kobiety.

Jak można wyczytać na oficjalnej stronie serialu(m-jak-milosc.pl) konfrontacja z rywalką zakończy się wielką awanturą między małżonkami, w wyniku której Kinga podejmie desperacką decyzję o wyprowadzce do mamy! Czy Piotrek w końcu otrząśnie się z letargu i doceni matkę swojego dziecka? Czy żona przyjmie go z otwartymi ramionami, a może znów strzeli focha? Z niecierpliwością czekamy na dalsze perypetie tej pary.

 

 

 

melishanti

Zobacz także:

Samobójstwo Kuby z "Mjakmiłość"?

Borcuch czule wita Ostrowską. Koniec wojny?

Konkurs Miss Bikini 2011 - wspomnienie lata

Więcej o:
Komentarze (6)
"M jak miłość": Kinga ma dość męża!
Zaloguj się
 • andrea

  Oceniono 2 razy 2

  Marcina doceniłam od czasu występu na Tanecznej Eurowizji. Nie jest tancerzem, a wypadł genialnie !! Wygrali wówczas z Edzią d u ż ą imprezę.

  Szkoda, że potem Polska nie wykorzystała tego sukcesu do promocji naszego kraju i napływu kasy od turystów i uczestników ! Czasami oglądam filmik z tego występu, rewelacyjny układ taneczny, piękni oboje no i jak się cieszyli, że Polska wygrała....

  niestety - w kraju zimny mur milczenia, tak po prostu mamy.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Pyza się ugotuje, a Mroczków rozjaśni. Tylko nie wiem, w którym odcinku.

 • marcelito

  Oceniono 1 raz 1

  to jest na serio ?!?

 • zuziool

  Oceniono 1 raz 1

  ale macie sranie z tym m jak milosc

 • nina.picyk

  0

  trhyutfugh

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX