"M jak miłość": One się nie znoszą

To jednak nie jest siostrzana miłość.
"M jak miłość": One się nie znoszą To jednak nie jest siostrzana miłość. Obie miały romans z tym samym reżyserem, konkurowały też o role w Ateneum. Ostałowska i Pieńkowska grają kochające się siostry, ale nie przepadają za sobą. Dominika Ostałowska i Małgorzata Pieńkowska w serialu ''M jak Miłość'' grają kochające się siostry. Jak donosi magazyn ''Na Żywo'', w rzeczywistości jednak się nie znoszą. Ich stosunki popsuły się, kiedy pracowały razem w teatrze Ateneum. Ostałowska była tam gwiazdą, nagradzaną za główne role. Pieńkowska, choć starsza o 6 lat i w gruncie rzeczy bardziej doświadczona, grała małe role. Zrozumiałe jest więc, że kiedy aktorki spotkały się na planie serialu ''M jak Miłość'', nie padły sobie w ramiona. Gdy mają do zagrania wspólne sceny, są niezmiernie spięte - czytamy w ''Na Żywo''. - Zagranie siostrzanej miłości wymaga od nich wielkiego aktorskiego kunsztu. Nie da się ukryć, że prywatnie za sobą nie przepadają. I to coraz bardziej. (...) W swoim towarzystwie Małgosia i Dominika były nerwowe. Atmosfera stawała się nie do wytrzymania, gdy w pobliżu był Mariusz Malec... Podobno zarówno Ostałowska, jak i Pieńkowska miały romans z przystojnym reżyserem. Teraz związana jest z nim Ostałowska.

Dominika Ostałowska i Małgorzata Pieńkowska w serialu ''M jak Miłość'' grają kochające się siostry. Jak donosi magazyn ''Na Żywo'', w rzeczywistości jednak się nie znoszą.

Ich stosunki popsuły się, kiedy pracowały razem w teatrze Ateneum.  Ostałowska była tam gwiazdą, nagradzaną za główne rolea. Pieńkowska starsza o 6 lat, grała małe role. Zrozumiałe jest więc, że kiedy aktorki spotkały się na planie serialu ''M jak Miłość'', nie padły sobie w ramiona.

Gdy mają do zagrania wspólne sceny, są niezmiernie spięte - czytamy w ''Na Zywo''. - Zagranie siostrzanej miłości wymaga od nich wielkiego aktorskiego kunsztu. Nie da się ukryć, że prywatnie za sobą nie przepadają. I to coraz bardziej. (...) W swoim towarzystwie Małgosia i Dominika były nerwowe. Atmosfera stawała się nie do wytrzymania, gdy w pobliżu był Mariusz Malec...

Podobno zarówno Ostałowska jak i Pieńkowska miały romans z przystojnym reżyserem. Teraz związana jest z nim Ostałowska.

 

 

Rudy


Zobacz także:

"M jak miłość": Co się wydarzy?

Anja Rubik - prywatne zdjęcia z Paryża

Dorastały na ekranie