Przełom w "Na dobre i na złe": Burscy się rozstają!

Kuba nie wróci z Australii.
Przełom w "Na dobre i na złe" Burscy się rozstają! Najsłynniejsze serialowe małżeństwo ma się ku końcowi. Kuba Burski (grany w serialu przez Artura Żmijewskiego) wyjechał do Australii. Tym razem nie wróci. Najsłynniejsze serialowe małżeństwo ma się ku końcowi. Kuba Burski (grany w serialu przez Artura Żmijewskiego) wyjechał do Australii zostawiając w Leśnej Górze swoją żonę Zosię (Małgorzata Foremniak). Ten wyjazd prawdopodobnie doprowadzi do rozwodu słynnej serialowej pary. Doktor Burska postanowiła wyjechać do męża, ale już w listopadzie wróci do Polski. W nadziei, że doktor Gawryło, który niedawno wyznał jej miłość, będzie na nią czekał. Niestety, zawiedzie się, ponieważ na przystojnego lekarza już od dawna poluje Wiktoria Consalida (grana przez Katarzynę Dąbrowską).

Najsłynniejsze serialowe małżeństwo ma się ku końcowi. Kuba Burski (grany w serialu przez Artura Żmijewskiego) wyjechał do Australii zostawiając w Leśnej Górze swoją żonę Zosię (Małgorzata Foremniak). Ten wyjazd prawdopodobnie doprowadzi do rozwodu słynnej serialowej pary.

Doktor Burska postanowiła wyjechać do męża, ale już w listopadzie wróci do Polski. W nadziei, że doktor Gawryło, który niedawno wyznał jej miłość, będzie na nią czekał. Niestety zawiedzie się, ponieważ na przystojnego lekarza już od dawna poluje Wiktoria Consalida (grana przez Katarzynę Dąbrowską).

Jak wam się podoba taki pomysł scenarzystów?

 

kori

Zobacz także:

Bardzo religijne gwiazdy - cz. 1

Artur Żmijewski w sutannie [WIDEO]

Carlos i Grass świetnie dali radę