"M jak miłość": To grób Hanki Mostowiak

Ta śmierć musi się wydarzyć.
Hanka Mostowiak zginie w wypadku Ta śmierć musi się wydarzyć. "M jak miłość": W wypadku samochodowym zginie serialowa Hania Mostowiak, grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Popularna aktorka zrezygnowała z roli w telenoweli. Tego momentu w "M jak miłość" nie da się już odwlec. W wieku 36-lat umrze serialowa Hania Mostowiak, grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Bohaterka zostawi na świecie pogrążonego w żałobie męża Marka i dzieciaki. Wyjaśnienie jest oczywiście prozaiczne - po 11 latach aktorka zrezygnowała z grania w serialu i scenarzystka Ilona Łepkowska musiała się jej jakoś pozbyć. Wymyśliła więc, że Hanka zginie w wypadku samochodowym.

Tego momentu w "M jak miłość" nie da się już odwlec. W wieku 36-lat umrze serialowa Hania Mostowiak, grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Bohhaterk zostawi na świecie pogrążonego w żałobie męża Marka i dzieciaki.

Wyjaśnienie jest oczywiście prozaiczne - po 11 latach aktorka zrezygnowała z grania w serialu i scenarzystka Ilona Łepkowska musiała się jej jakoś pozbyć. Wymyśliła więc, że Hanka zginie w wypadku samochodowym. Zobaczcie, jak wygląda jej serialowy grób:

(materiały ze strony m-jak-miłość.pl)

 

kori

Zobacz także:

Torbicka, Szulim, Kożuchowska - piękne z TVP

Bardzo religijne gwiazdy - cz. 1

"M jak Miłość": Wiemy, jak zniknie Hanka

Więcej o:
Komentarze (59)
"M jak miłość": To grób Hanki Mostowiak
Zaloguj się
 • fiaccik

  Oceniono 8 razy 8

  Rysiek z Klanu powinien wpaść do domu Mostowiaków i wystrzelać ich jak kaczki.

 • kasik3003

  Oceniono 7 razy 7

  Hanka?:D Toś się Łepkowska popisała wiedzą w zakresie języka :D Wszelkie oficjalne miejsca powinny być opatrzone oficjalną formą HANNA xD łahahhaa

 • ulka96

  Oceniono 6 razy 6

  no właśnie Hanna powinno być.

 • madalena

  Oceniono 5 razy 5

  Hanka? powinno być Hanna.

 • karol460

  Oceniono 5 razy 5

  Co mnie obchodzą badziewskie polskie tasiemnce, nie oglądam polskich beznadziejnych seriali, w których cały czas jest to samo!

 • ona..

  Oceniono 5 razy 5

  chyba sie potne

 • bigcharles

  Oceniono 4 razy 4

  Mnie mało interesował i interesuje los tergo serialu, już dawno powinno go nie być bo powoli zaczyna być nudniejszy od Mody Na Sukces, już kiedyś ogłosili, że koniec m-jak-miłość a tu patrz więcej serii niż tańców z gwiazdami.

 • judas1

  Oceniono 4 razy 4

  Scenariusz powinien być taki: zamachowiec - samobójca (narodowość nieistotna), wysadza się w powietrze na pogrzebie Hanki wraz ze wszystkimi występującymi w tym serialu. I to ostatni odcinek który zmusza widza do różnych przemyśleń...

 • ina.

  Oceniono 4 razy 4

  Hanka? Powinno być Hanna...
  Ups?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX