"Przepis na życie": zobacz dziecko Anki!

Przepis na życie wraca od września.
Zobaczymy dziecko Anki! Przepis na życie wraca od września. Po świetnych wynikach oglądalności pierwszego sezonu "Przepisy na życie", można powiedzieć, że TVN znalazła przepis na dobry serial. Od września drugi sezon. Po świetnych wynikach oglądalności pierwszego sezonu "Przepisy na życie", śmiało można powiedzieć, że stacja TVN w końcu znalazła przepis na dobry serial. Już od września zobaczymy drugi sezon "Przepisu na życie". Producenci postanowili zmienić emisję serialu. "Przepis na życie" będzie emitowany we wtorki o 21.30. Drugi sezon zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. Były mąż Anki, Andrzej oszaleje na punkcie nowonarodzonego potomka. Przyjście na świat syna spowoduje, że Anka i Andrzej będą się spotykać dużo częściej. Jerzy będzie bardzo zazdrosny o te spotkania. Zapowiada się ciekawy sezon.

Po świetnych wynikach oglądalności pierwszego sezonu "Przepisy na życie", śmiało można powiedzieć, że stacja TVN w końcu znalazła przepis na dobry serial. Już od września zobaczymy drugi sezon "Przepisu na życie". Producenci postanowili zmienić emisję serialu. "Przepis na życie" będzie emitowany we wtorki o 21.30.

Drugi sezon zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. Były mąż Anki, Andrzej na punkcie nowonarodzonego potomka. Przyjście na świat syna spowoduje ,że Anka i Andrzej będą się spotykać dużo częściej. Jerzy będzie bardzo zazdrosny o te spotkania. Zapowiada się ciekawy sezon.

Syn Anki i Andrzeja:

Przepis na zycie; Modest Aleksandrowicz - Gniewko; Odcinek 03; 2011-06-16; Warszawa; fot. Lukasz Awruk/W-Impact

Poli

Zobacz także:

Pierwszy pocałunek Anki i Jerzego w "Przepisie na życie"

Nowy przystojniak w "Przepisie na życie"

Stockinger jako marnotrawny ojciec w "Przepisie na życie"