Czyja to córka?

Kim jest piękna blondynka?
Piękna córka Roberta Moskwy Podstawa to dobry kontakt z dziećmi Na premierze filmu "Wygrany" Robert Moskwa pojawił się w towarzystwie swojej pięknej córki Pauliny. "Życie Na Gorąco" donosi, że to ona wybiera ojcu partnerki Wielkie zaskoczenie zagościło na premierze filmu "Wygrany". Aktor Robert Moskwa pojawił się w towarzystwie pięknej i młodej blondynki. Wszyscy myśleli, że to nowa miłość aktora. Nic z tych rzeczy! Towarzysząca Robertowi dziewczyna to jego córka Paulina. Nastolatka ma bardzo dobry kontakt z tatą i to ona wybiera mu partnerki - donosi "Życie Na Gorąco". Moskwa wysyła córce zdjęcia partnerek i gdy Paulina jest nimi zachwycona, Robert ma zielone światło na spotykanie się. Jeżeli jednak Paulina ma wątpliwości, znajomość szybko się kończy.

Wielkie zaskoczenie zagościło na premierze filmu "Wygrany". Aktor Robert Moskwa pojawił się w towarzystwie pięknej i młodej blondynki. Wszyscy myśleli, że to nowa miłość aktora. Nic z tych rzeczy!

Towarzysząca Robertowi dziewczyna to jego córka Paulina. Córka ma dobry kontakt z tatą i to ona wybiera mu partnerki - donosi "Życie Na Gorąco". Moskwa wysyła córce zdjęcia partnerek i gdy Paulina jest nimi zachwycona, Robert ma zielone światło na spotykanie się. Jeżeli jednak Paulina ma wątpliwości, znajomość szybko się kończy.

Buka

Zobacz także:

Robert Moskwa spotykał się z Górniak?

Marta dostała kolejną rolę w filmie

Klapa na imprezie Zienia