Czyja to córka?

Kim jest piękna blondynka?
Piękna córka Roberta Moskwy Podstawa to dobry kontakt z dziećmi Na premierze filmu "Wygrany" Robert Moskwa pojawił się w towarzystwie swojej pięknej córki Pauliny. "Życie Na Gorąco" donosi, że to ona wybiera ojcu partnerki Wielkie zaskoczenie zagościło na premierze filmu "Wygrany". Aktor Robert Moskwa pojawił się w towarzystwie pięknej i młodej blondynki. Wszyscy myśleli, że to nowa miłość aktora. Nic z tych rzeczy! Towarzysząca Robertowi dziewczyna to jego córka Paulina. Nastolatka ma bardzo dobry kontakt z tatą i to ona wybiera mu partnerki - donosi "Życie Na Gorąco". Moskwa wysyła córce zdjęcia partnerek i gdy Paulina jest nimi zachwycona, Robert ma zielone światło na spotykanie się. Jeżeli jednak Paulina ma wątpliwości, znajomość szybko się kończy.

Wielkie zaskoczenie zagościło na premierze filmu "Wygrany". Aktor Robert Moskwa pojawił się w towarzystwie pięknej i młodej blondynki. Wszyscy myśleli, że to nowa miłość aktora. Nic z tych rzeczy!

Towarzysząca Robertowi dziewczyna to jego córka Paulina. Córka ma dobry kontakt z tatą i to ona wybiera mu partnerki - donosi "Życie Na Gorąco". Moskwa wysyła córce zdjęcia partnerek i gdy Paulina jest nimi zachwycona, Robert ma zielone światło na spotykanie się. Jeżeli jednak Paulina ma wątpliwości, znajomość szybko się kończy.

Buka

Zobacz także:

Robert Moskwa spotykał się z Górniak?

Marta dostała kolejną rolę w filmie

Klapa na imprezie Zienia

Więcej o:
Komentarze (27)
Czyja to córka?
Zaloguj się
 • fergalex

  Oceniono 5 razy 5

  Wuuuw nie wiedziałam, że ma taką starą córkę juz

 • ken

  Oceniono 4 razy 4

  jest niezła fajne ma nogi gdyby miała włosy rozpuszczone byłoby lepiej

 • woohoo

  Oceniono 4 razy 4

  bardzo ładna, ale te włosy masakra

 • vrona

  Oceniono 2 razy 2

  wreszcie jakaś w miarę przyzwoicie wyglądająca "córka gwiazdy", bo do tej pory same pasztety pokazywaliście. ta może nie jest oszałamiająca, ale da się przeżyć

 • szaron_stoln

  Oceniono 6 razy 2

  Trochę to smutne, że dziewczyna skreśla ewentualną partnerkę ojca sugerując się jej wyglądem, a jeszcze smutniejsze jest to, że jej ojciec uważa, że to normalne.

 • cocoatea

  Oceniono 2 razy 2

  a nie wyglada jak jego corka...

 • cocoatea

  Oceniono 2 razy 2

  koronkaa! teraz jest modna ! ale za krotka!
  dziewczyna nawet ladnaaa.. tylk te 2 wloski nie wiadomo po co wyciagniete;p

  Ciekawe ile ma lat:D

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  ladne dziecie.

 • podpisany

  Oceniono 2 razy 2

  Wprowadzi ją na salony to się dziewczę wyrobi. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX