Makijaż zmienia nie do poznania, ale aż tak?! Założymy się, że nie zgadniecie, która wielka gwiazda jest na tym zdjęciu

Konturowanie, mocno podkreślone oczy czy usta - makijażowych sztuczek na zmianę wyglądu jest mnóstwo. Czegoś takiego chyba jednak jeszcze nie widzieliśmy.
Kto jest na tym zdjęciu? Makijaż zmienia nie do poznania, ale aż tak?! Gwiazdę, która pochwaliła się takim zaskakującym wizażem na swoim Instagramie, znacie doskonale. Na Marlene Dietrich wystylizowała się... Kylie Minogue! Konturowanie, mocno podkreślone oczy czy usta - makijażowych sztuczek na zmianę wyglądu jest mnóstwo. Czegoś takiego chyba jednak jeszcze nie widzieliśmy. Gwiazdę, która pochwaliła się takim zaskakującym wizażem na swoim Instagramie, znacie doskonale i pewnie potraficie zanucić niejedną jej piosenkę. Podpowiemy, że nie jest to filmowa charakteryzacja, a zakulisowe zdjęcie z sesji dla magazynu SORBET. Makijaż i stylizacja piosenkarki jest inspirowany ikoną kina Marlene Dietrich. Poznajecie? Pomożemy: to Kylie Minogue! Udało Wam się zgadnąć po pierwszym spojrzeniu na zdjęcie?

Gwiazdę, która pochwaliła się takim zaskakującym wizażem na swoim Instagramie, znacie doskonale i pewnie potraficie zanucić niejedną jej piosenkę. Podpowiemy, że nie jest to filmowa charakteryzacja, a zakulisowe zdjęcie z sesji dla magazynu SORBET. Makijaż i stylizacja piosenkarki jest inspirowany ikoną kina Marlene Dietrich.

Kylie MinogueInstagram.com/kylieminogue

Poznajecie? Pomożemy: to Kylie Minogue!


Udało Wam się zgadnąć po pierwszym spojrzeniu na zdjęcie?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS