Znany dziennikarz pokazał zdjęcie z młodości: Założyłem pierwszy zespół i już nic nie było takie samo. I nie, to nie jest Marek Niedźwiecki

Kiedyś zakładał "System", teraz z systemem walczy. Przynajmniej w opinii internautów, którzy komentują to pamiątkowe zdjęcie.

Na takie wspominki naszło Kubę Wojewódzkiego, którego już niedługo zobaczymy jako jurora w programie "Mali giganci". Właśnie ten program, w którym gwiazdy będą oceniały występy dzieci, skłonił Wojewódzkiego do sięgnięcia do fotograficznego archiwum.

Małe remanenty z okazji programu "Mali giganci". Jest rok 1979. Mam 16 lat i właśnie założyłem swój pierwszy zespół... Od tej pory nic nie było takie samo, a wszystko było inne - napisał sentencjonalnie pod opublikowanym na Facebooku zdjęciem.

Kuba Wojewódzki Screen z Facebook.com/Kuba Wojewódzki

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Kuba Wojewódzki to ten za bębnami. Pozostałych artystów można wykluczyć drogą eliminacji (w ogóle niepodobni), a poza tym Wojewódzki wielokrotnie wspominał, że wciąż lubi sobie czasami pobębnić. No i te okulary!

Kiedyś tworzył system, a dzisiaj antysystemowy - zauważył jeden z internautów.

Jakieś skojarzenia? Komentujący wykazali się fantazją i porównywali Wojewódzkiego do Marka Niedźwieckiego, Alexa Turnera, Ringo Starra, a nawet... Stephena Hawkinga (czy może raczej Eddiego Redmayne'a, który zagrał genialnego fizyka w "Teorii wszystkiego"). Interesowało ich też miejsce zrobienia zdjęcia. Zwykle zespoły zaczynają karierę w garażach, ale raczej nie tym razem.

W sklepie mięsnym?
Graliście w masarni? - pytali.

My stawiamy na opuszczony gabinet zabiegowy.

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Znany dziennikarz pokazał zdjęcie z młodości: Założyłem pierwszy zespół i już nic nie było takie samo. I nie, to nie jest Marek Niedźwiecki
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 54 razy 20

  Kiedyś zakładał "System", teraz z systemem walczy.

  Dziecko z ojca Mejstrimu i matki Służalczości walczy z systemem??

  Droga redakcjo. Podzielcie się tym co wy tam palicie. Daje kopa.

 • kontodoplotka

  Oceniono 22 razy 8

  Robi tandetną robotę, tzn. w tandetnym stylu w korpo, zrobi wszystko żeby sprzedać produkt i walczy z czymś ? Co drugi gość w jego programie to osoba ze stacji jego pracodawcy, a żarty ma prymitywne, a nie inteligentne. I nie chodzi o to żeby były nie wiadomo jakich lotów, dla wybranych, ale muszą pokazać że to nie jest żart godny nastolatka tylko Monty Python czy powiedzmy Kabaretu Dudek...Kuba to tani produkt dla mas - i nie ma problemu, tylko po co dorabiać ideologię ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 24 razy -4

  Sołtysowy krUl tefałenu. Ramol o wyjątkowo zwichrowanym ego i zaburzeniach osobowości.

  A po wpisach "internałtuff" należy sądzić, że były zamieszczane na kacu.

 • baba_jaga

  Oceniono 35 razy -11

  stary pedał................ i tyle w temacie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX