Jej matką jest jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie, a ojciec miliarderem. Poznajecie?

Mamą Valentiny Palomy jest Salma Hayek, a tatą miliarder Francois-Henry Pinault. Z przyrodnimi siostrami Boże Narodzenie spędzała na francuskich Małych Antylach. Bawiąc się na Saint Barths, ośmiolatka nie odstępowała Hayek na krok.

Meksykańska aktorka urodziła córkę w wieku 41 lat i pierwsza przyznaje, że jest nadopiekuńcza. Zdradza, że, gdy na świat przyszła Valentina, jej priorytety uległy zmianie. Teraz Salma Hayek najlepiej odnajduje się w roli matki i pani domu.

Macierzyństwo dla wielu osób może być ciężarem, nie dla mnie. Może dlatego, że miałam Valentinę tak późno. Nigdy nie rozstawałyśmy się dłużej niż na tydzień. Nawet w czasie miesiąca miodowego. Ale bycie matką wyczerpuje bardziej niż zwykła praca. Czasem chcę robić za dużo i wypalam się - powiedziała dziennikowi "The Guardian".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁEJ VALENTINY >>

 

Dla Francois-Henry Pinault trzecia córka to oczko w głowie. Odkąd skończyła sześć lat, zabiera ją ze sobą na branżowe gale i imprezy. Nie kryje przed nią swojego świata, ale i nie ukrywa przed nim małej. Bycie dzieckiem kogoś, kto decyduje o przyszłości takich marek jak Gucci, Yves Saint Laurent czy Puma, z konieczności wiąże się z medialnym rozgłosem.

socha

POLUB NAS