Te fantazyjne buty od Diora za 10 tysięcy złotych założyła znana polska gwiazda. Zgadniecie która?

Słynie z oryginalnego stylu. Tym razem też nas nie zawiodła.

Zamknijcie oczy i pomyślcie o najbardziej  przyjemnych krajobrazach, jakie przychodzą Wam na myśl. Widzicie morskie fale, zieleń trawy i na koniec jeszcze zbocza gór? OK, a teraz pomyślcie o swoich wymarzonych butach. Jakiś cudem te dwa obrazy połączyły się w jedną całość (a przynajmniej obstawiamy, że tak właśnie wyglądał proces twórczy przy powstawaniu projektu tego obuwia). Myślimy, że jesteście już na to gotowi. Teraz spójrzcie na TE buty.

Joanna HorodyńskaKapif

One mają to wszystko. I mają coś jeszcze, a może głównie to: metkę Diora. Ich cena to ok. 10 tysięcy zł. Fanką tego oryginalnego modelu okazała się polska stylistka. Zaprezentowała się w nich na poniedziałkowym pokazie Jemioła w Operze Narodowej. Dobrała do nich hit tego sezonu - torebkę w kształcie opakowania płatków kukurydzianych z kolekcji marki Anji Hindmarch wartą ok. 5 tysięcy zł. Jak myślicie, kto się tak ubrał? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności - to Joanna Horodyńska.

 

<< ZOBACZCIE, JAK W NICH WYGLĄDAŁA >>

 

Portale modowe mówią o tych butach w bardziej przyziemny sposób.

Christian Dior, tak jak inni paryscy projektanci, jest pod dużym wpływem lat 90. I nie mówimy o platformach Spice Girls, ale o kolorowych trampkach i gumie. W projektach wykorzystuje spiczaste końce. Te niepowtarzalne buty będą hitem - przepowiada Shoerazzi.com.

Jak wam się podobają?

Vic

Co sądzisz o butach Horodyńskiej?