Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, gdy zobaczyliśmy ją na Fryderykach. Co ONA tam robiła?

Pokazała się w innej odsłonie.
Nowa Wodzianka na Fryderykach Pokazała się w innej odsłonie Na gali rozdania Fryderyków pojawiła się Sonia Wesołowska. Nowa Wodzianka włożyła długą biało-czarną suknię, która odsłaniała jedynie plecy Fryderyki to najbardziej prestiżowe polskie nagrody muzyczne, które przyznawane są już od 20 lat. Na gali rozdania statuetek, których nazwa pochodzi od imienia Fryderyka Chopina, zbiera się creme de la creme gwiazd rodzimego przemysłu fonograficznego. Stąd nasze zaskoczenie, kiedy na tegorocznych Fryderykach zobaczyliśmy Sonię Wesołowską, czyli nową Wodziankę. Wesołowska na galę włożyła długą biało-czarną suknię, która odsłaniała jedynie plecy, dekolt był szczelnie zabudowany. Wodzianka zaprezentowała się nie tylko w nowej, eleganckiej odsłonie, lecz także pokazała swojego chłopaka

Gdy zobaczyliśmy ją na czerwonym dywanie przed Salą Kongresową przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Wodzianka na Fryderykach?

Fryderyki to najbardziej prestiżowe polskie nagrody muzyczne, które przyznawane są już od 20 lat. Na gali rozdania statuetek, których nazwa pochodzi od imienia Fryderyka Chopina, zbiera się creme de la creme gwiazd rodzimego przemysłu fonograficznego. Stąd nasze zaskoczenie, kiedy na tegorocznych Fryderykach zobaczyliśmy Sonię Wesołowską, czyli nową Wodziankę.

Sonia Wesołowska, Wodzianka Kapif

Wesołowska na galę włożyła długą biało-czarną suknię, która odsłaniała jedynie plecy, dekolt był szczelnie zabudowany. Wodzianka zaprezentowała się nie tylko w nowej, eleganckiej odsłonie, lecz także pokazała swojego chłopaka. Jak wyglądali?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

karo