Czyja to córka? Ma bardzo znanych rodziców!

Poznajcie 15-letnią córkę artystów!
15-letnia córka Banderasa i Griffith Aktorska para w Hiszpanii razem ze Stellą del Carmen Banderas Griffith Antonio Banderas i Melanie Griffith pojawili się na imprezie "Starlite Charity" w Hiszpanii. Towarzyszyła im 15-letnia córka Stella del Carmen Banderas Griffith Antonio Banderas i Melanie Griffith pojawili się na imprezie "Starlite Charity" w Marabelli w Hiszpanii. Towarzyszyła im 15-letnia Stella del Carmen Banderas Griffith, owoc ich wielkiej miłości. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że hollywoodzka para postanowiła się rozstać. Być może ich rodzinne wyjście miało zdementować krzywdzące ich plotki. - My po prostu próbujemy być dynamiczni w naszych stosunkach rodzinnych i to jest super! - wyznał w jednym z wywiadów Antonio Banderas. Znajomi rodziny potwierdzają te słowa: - Oni naprawdę są razem bardzo szczęśliwi - wyznała magazynowi "People" przyjaciółka pary. Faktycznie, patrząc na ich zdjęcia z ostatniej imprezy, trzeba przyznać, że o rozpadzie rodziny nie może być tutaj mowy. No, chyba że są aż tak dobrymi aktorami... Młodziutka Stella również ma za sobą mały epizod aktorski. W wieku 3 lat wystąpiła w filmie "Wariatka z Alabamy". Na tym na razie jej kariera aktorska się zakończyła.

Zagadka chyba nie była bardzo trudna. Ślicznotka ze zdjęcia powyżej to 15-letnia córka... Antonio Banderasa i Melanie Griffith.

Aktorska para pojawiła się na imprezie "Starlite Charity" w Marabelli w Hiszpanii. Towarzyszyła im Stella del Carmen Banderas Griffith, owoc ich wielkiej miłości. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że hollywoodzka para postanowiła się rozstać. Być może ich rodzinne wyjście miało zdementować krzywdzące ich plotki.

Starlite Charity Gala in Marbella, Spain  Pictured: Melanie Griffith, Stella del Carmen Banderas and Antonio Banderas

My po prostu próbujemy być dynamiczni w naszych stosunkach rodzinnych i to jest super! - wyznał w jednym z wywiadów Antonio Banderas.

Znajomi rodziny potwierdzają te słowa:

Oninaprawdę sąrazem bardzo szczęśliwi - wyznała magazynowi People przyjaciółka pary.

Faktycznie, patrząc na ich zdjęcia z ostatniej imprezy, trzeba przyznać, że o rozpadzie rodziny nie może być tutaj mowy. No, chyba że są aż tak dobrymi aktorami...

Starlite Charity Gala in Marbella, Spain  Pictured: Melanie Griffith, Stella del Carmen Banderas and Antonio Banderas

Młodziutka Stella również ma za sobą mały epizod aktorski. W wieku 3 lat wystąpiła w filmie "Wariatka z Alabamy". Na tym na razie jej kariera aktorska się zakończyła.

Podoba Wam się córka jednej z najpopularniejszych aktorskich par?

Spanish actor Antonio Banderas' daughter Stella del Carmen arrives to attend the third edition of the Starlite Charity Gala in Marbella on August 4, 2012.  AFP PHOTO/ JORGE GUERRERO

qwerty

Zobacz także:

5 najlepszych i najbardziej błyskotliwych tekstów Marilyn Monroe

Justin Bieber do księcia Williama: Zrób coś z tą łysiną!

Natalie Portman WYSZŁA ZA MĄŻ!

Więcej o: