Aktorka ukrywa się przed paparazzi! Poznajecie?

Zobacz, kto próbował uniknąć zdjęć znienacka.
Cyrus ukrywa się przed paparazzi Życie pod ciągłą obserwacją paparazzi może być męczące. Wystarczy wyjść z domu w sportowym stroju i bez makijażu, a już kompromitujące fotki krążą po całym świecie. Przekonała się o tym ostatnio Miley Cyrus Życie pod ciągłą obserwacją paparazzi może być męczące. Przekonała się o tym jedna z aktorek młodego pokolenia. Wystarczy wyjść z domu w sportowym stroju i bez makijażu, a już kompromitujące fotki krążą po całym świecie. Dlatego kiedy gwiazda, zmierzając w stronę swojego samochodu, zauważyła fotoreporterów, postanowiła zakryć twarz ubraniem. Paparazzi byli jednak nieugięci i w końcu udało im się wyłapać moment, w którym Miley Cyrus pokazała twarz. Wiadomo, że w delikatnym makijażu i sportowych ubraniach gwiazda nie wygląda tak olśniewająco, jak na czerwonym dywanie. Naszym zdaniem nie ma się jednak czego wstydzić.

Życie pod ciągłą obserwacją paparazzi może być męczące. Przekonała się o tym jedna z aktorek młodego pokolenia. Wystarczy wyjść z domu w sportowym stroju i bez makijażu, a już kompromitujące fotki krążą po całym świecie. Dlatego kiedy gwiazda, zmierzając w stronę swojego samochodu, zauważyła fotoreporterów, postanowiła zakryć twarz ubraniem.

Miley Cyrus shows off her amazing midriff leaving pilates. March 20, 2012 X17online.com  *** Local Caption ***  Miley Cyrus

Paparazzi byli jednak nieugięci i w końcu udało im się wyłapać moment, w którym Miley Cyrus pokazała twarz.

?NATIONAL PHOTO GROUP   Miley Cyrus finishes a pilates class and drapes a towel over her head to hide from photographers.  Job: 032012J2  .  March 20th, 2012 Los Angeles, CA  NPG.com

Wiadomo, że w delikatnym makijażu i sportowych ubraniach gwiazda nie wygląda tak olśniewająco, jak na czerwonym dywanie. Naszym zdaniem nie ma się jednak czego wstydzić.

**CORRECTS FIRST NAME TO MILEY**Singer Miley Cyrus arrives at the 42nd Annual CMA Awards on Wednesday Nov. 12, 2008 Nashville, Tenn.  (AP Photo/Peter Kramer)

Poznaliście, że to ona?

 

Oldżi

Zobacz także:

Reese Whiterspoon jest w ciąży!

Klaudia Halejcio pozuje niczym Angelina Jolie

Płaski brzuch Beyonce. Dwa miesiące po porodzie gwiazda wygląda rewelacyjnie!