Aktorka ukrywa się przed paparazzi! Poznajecie?

Zobacz, kto próbował uniknąć zdjęć znienacka.
Cyrus ukrywa się przed paparazzi Życie pod ciągłą obserwacją paparazzi może być męczące. Wystarczy wyjść z domu w sportowym stroju i bez makijażu, a już kompromitujące fotki krążą po całym świecie. Przekonała się o tym ostatnio Miley Cyrus Życie pod ciągłą obserwacją paparazzi może być męczące. Przekonała się o tym jedna z aktorek młodego pokolenia. Wystarczy wyjść z domu w sportowym stroju i bez makijażu, a już kompromitujące fotki krążą po całym świecie. Dlatego kiedy gwiazda, zmierzając w stronę swojego samochodu, zauważyła fotoreporterów, postanowiła zakryć twarz ubraniem. Paparazzi byli jednak nieugięci i w końcu udało im się wyłapać moment, w którym Miley Cyrus pokazała twarz. Wiadomo, że w delikatnym makijażu i sportowych ubraniach gwiazda nie wygląda tak olśniewająco, jak na czerwonym dywanie. Naszym zdaniem nie ma się jednak czego wstydzić.

Życie pod ciągłą obserwacją paparazzi może być męczące. Przekonała się o tym jedna z aktorek młodego pokolenia. Wystarczy wyjść z domu w sportowym stroju i bez makijażu, a już kompromitujące fotki krążą po całym świecie. Dlatego kiedy gwiazda, zmierzając w stronę swojego samochodu, zauważyła fotoreporterów, postanowiła zakryć twarz ubraniem.

Miley Cyrus shows off her amazing midriff leaving pilates. March 20, 2012 X17online.com *** Local Caption *** Miley Cyrus

Paparazzi byli jednak nieugięci i w końcu udało im się wyłapać moment, w którym Miley Cyrus pokazała twarz.

?NATIONAL PHOTO GROUP  Miley Cyrus finishes a pilates class and drapes a towel over her head to hide from photographers. Job: 032012J2 . March 20th, 2012 Los Angeles, CA NPG.com

Wiadomo, że w delikatnym makijażu i sportowych ubraniach gwiazda nie wygląda tak olśniewająco, jak na czerwonym dywanie. Naszym zdaniem nie ma się jednak czego wstydzić.

**CORRECTS FIRST NAME TO MILEY**Singer Miley Cyrus arrives at the 42nd Annual CMA Awards on Wednesday Nov. 12, 2008 Nashville, Tenn. (AP Photo/Peter Kramer)

Poznaliście, że to ona?

 

Oldżi

Zobacz także:

Reese Whiterspoon jest w ciąży!

Klaudia Halejcio pozuje niczym Angelina Jolie

Płaski brzuch Beyonce. Dwa miesiące po porodzie gwiazda wygląda rewelacyjnie!

Więcej o:
Komentarze (15)
Aktorka ukrywa się przed paparazzi! Poznajecie?
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 13 razy 11

  ukrywa sie?wacha kiecke......

 • koja

  Oceniono 10 razy 10

  Nie mogę brać udziału w takich Qizach bo mam słabe serce.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 10

  Aktorka? Buahahahahahahahahaha. Nie ma to, jak rąbnąć dowcip z samego rana.

 • wdowiec20

  Oceniono 9 razy 9

  Jak napisaliście aktorka to przez myśl mi nie przeszło że mogło chodzić o Miley Cyrus xD

 • zebra20

  Oceniono 17 razy 7

  Aktorka ???!!! hahahahahahahahaha

 • cerrie

  Oceniono 9 razy 5

  Ja powiem tylko tyle: Kariera jej była gdy kręcono ten serial "Hanah coś tam coś tam". Swoją drogą żal mi tych wszystkich dzieciaków które patrzyły w nią wtedy jak w obrazek. Bo ten serial to był jeden wielki kicz. W serialu odgrywała kochaną córeczkę tatusia która nawet jak narozrabiała to w końcu skruszona przepraszała jakby nagle stała się idealną córeczką, która nawet jak robi źle to w końcu przeprasza i obiecuje poprawę. A teraz pannica już dorosła i już wcale nie jest taką grzeczną córeczką tatusia. Ładnie tak było naciągać małe naiwne 8-latki na to by rodzice wydawali na pseudo-Hannah gadżety pieniądze? Teraz już raczej z tej Miley Cyrus nie będzie żadnej gwiazdy.

 • vanity..

  Oceniono 5 razy 5

  Myślałam że to Bachleda -Curuś... Na tym pierwszym zdjęciu nawet podobna.
  Ale ona raczej by sobie głowy swetrem nie owijała

 • saugdenstock

  Oceniono 6 razy 4

  ale "świnka". Zupełnie nie rozumiem współczesnego pojmowania piękna i atrakcyjności

 • pipinka

  Oceniono 7 razy 3

  WIEDZIAŁAM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX