Czyja to CÓRKA?

Popularna aktorka zabrała w góry swoją córkę.
Lewińska pokazała swoją córkę Popularna aktorka pojawiła się w Szklarskiej Porębie ze starszą córką W niedzielę w Szklarskiej Porębie odbyły się zawody "Gwiazdy na śniegu". Aktorka Małgorzata Lewińska pojawiła się na imprezie w towarzystwie starszej córki. W niedzielę w Szklarskiej Porębie odbyły się zawody "Gwiazdy na śniegu". Do kurortu przyjechało sporo celebrytów. Niektórzy zabrali ze sobą swoje rodziny. Po zmaganiach na stoku przyszedł czas na afterparty. Małgorzata Lewińska pojawiła się na imprezie w towarzystwie starszej córki. Nastka jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa aktorki. Naszym zdaniem coraz bardziej przypomina znaną mamę. Podobne oczy, podobny uśmiech... Wygląda na to, że dziewczyna wyrasta na młodszą kopię swojej mamy! Swoją drogą Lewińska nie wygląda na matkę prawie dorosłej córki. 41-letnia aktorka ma świetną figurę i prezentuje się doskonale!

W niedzielę w Szklarskiej Porębie odbyły się zawody "Gwiazdy na śniegu". Do kurortu przyjechało sporo celebrytów.  Niektórzy zabrali ze sobą swoje rodziny. Po zmaganiach na stoku przyszedł czas na afterparty. Małgorzata Lewińska pojawiła się na imprezie w towarzystwie starszej córki. Nastka jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa aktorki. Naszym zdaniem coraz bardziej przypomina znaną mamę. Podobne oczy, podobny uśmiech... Wygląda na to, że dziewczyna wyrasta na młodszą kopię swojej mamy!

Lewinska Malgorzata corka dziecko

Swoją drogą, Lewińska nie wygląda na matkę prawie dorosłej córki. 41-letnia aktorka ma świetną figurę i prezentuje się doskonale!

Lewinska Malgorzata corka dziecko

 

Olinek

Zobacz także:

Czyja to ręka?

Zgadnij czyj to biust?

Kto zamalował swoją twarz?

Więcej o:
Komentarze (13)
Czyja to CÓRKA?
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 9 razy 7

  Tak ładna jak matka to ona nie jest, ale w porównaniu do innych córek znanych i ładnych matek - ta akurat córka jest nie najgorsza. Ma piękne oczy.

 • ladyzgaga

  Oceniono 10 razy 6

  Normalna dziewczyna. Jesteście jebnięci na tym Plotku.

 • nkwd3

  Oceniono 11 razy 5

  No na całe szczęście nie moja.

 • cosma

  Oceniono 12 razy 4

  Potrzebny jest dobry stylista - który zrobi z niej WAMPA - np. Pajacyków !!!

 • Gość: J

  0

  Ma urodę taty dlatego jest śliczna.

 • Gość: rusek

  0

  całkiem urodziwa dziołcha, czepiacie się, a u mnie na wsi za dwie kozy by poszła!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 0

  Dziewczynka chyba się z lustrem pokłóciła.

 • fikka

  Oceniono 11 razy -3

  Mama ładniejsza w tym wieku była.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX