Kto się nabawił takiej kontuzji?

Gwiazdor na chorą nogę założył foliową torbę.
Mozil złamał nogę? Gwiazdor pokazał uszkodzoną nogę na swoim Facebooku Czesław Mozil opublikował na Facebooku zdjęcie swojej potłuczonej, misternie zapakowanej w woreczek foliowy nogi Czesław Mozil pochwalił się swoją podejrzewaną o złamanie i misternie zapakowaną w woreczek foliowy nogą na Facebooku: "Oto moja noga", napisał pod zdjęciem. Dalej gwiazdor odsłaniał kolejne akty dramatu: "Pojechałem o 23 z Pragi do prywatnej kliniki na Wilanowie, żeby sprawdzić nogę. Zapłaciłem 220 zł, żeby się dowiedzieć, że muszę jutro rano wrócić, wtedy zrobią mi rentgen". I co im na to powiedział? "Więc powiedziałem, że sobie sprawdzę nogę na Pradze, jutro... I nie będę płacił 50 zł w każdą stronę :-)". Jak widać, Mozil w potrzebie wykazuje się nie tylko zdrowym rozsądkiem, lecz także umiejętnością kalkulacji. W czasach kryzysu każdy grosz się liczy. Zaniepokojonych stanem nogi uspokajamy - nie jest złamana, lecz mocno potłuczona. Za kilka dni piosenkarz będzie jak nowy.

Czesław Mozil pochwalił się swoją uszkodzoną i podejrzewaną o złamanie i misternie zapakowaną w woreczek foliowy nogą na Facebooku:

Oto moja noga.

Dalej gwiazdor odsłania kolejne akty dramatu:

Pojechałem o 23 z Pragi do prywatnej kliniki na Wilanowie, żeby sprawdzić nogę. Zapłaciłem 220 zł , żeby sie dowiedzieć ze muszę jutro rano wrócić, wtedy zrobią mi rentgen.

I co im na to powiedział?

Wiec powiedziałem ze sobie sprawdzę nogę na Pradze, jutro... I nie będę płacił 50 zł w każdą stronę :-)

Jak widać Mozil w potrzebie wykazuje się nie tylko zdrowym rozsądkiem, ale umiejętnością kalkulacji. W czasach kryzysu każdy grosz się liczy. Zaniepokojonych stanem nogi uspokajamy. Nie jest złamana. Mocno potłuczona, ale za kilka dni piosenkarz będzie jak nowy.

Kalina

 


 

Zobacz także:

Uciekają z Polski na święta

Co słychać u uczestniczek I edycji Top Model?

Gwiazdy, które dorastały na naszych oczach