Kto to jest?

Czy poznajesz popularną piosenkarkę?
Lady Gaga jako mężczyzna Lady Gaga pokazała zdjęcia, na których jest ucharakteryzowana na mężczyznę Kilka dni temu na swoim profilu na Twitterze Lady Gaga umieściła zdjęcia, na których jest ucharakteryzowana na mężczyznę. Foto jest okładką singla "You & I" Kilka dni temu na swoim profilu na Twitterze Lady Gaga umieściła zdjęcia, na których jest ucharakteryzowana na mężczyznę. Aż trudno uwierzyć, że to na prawdę ona. Pod zdjęciem napisała: "Nigdy nie będziecie wiedzieć, czego szukacie w miłości, jeśli nie będziecie kochać samych siebie". To zdjęcie jest również okładką najnowszego singla "You & I". To nie pierwszy raz kiedy Gaga przebiera się za mężczyznę. W tej roli mogliśmy podziwiać ją w zeszłorocznym numerze japońskiego "Vogue'a". Dobrze wygląda?

Kilka dni temu na swoim profilu na Twitterze Lady Gaga umieściła zdjęcia, na których jest ucharakteryzowana na mężczyznę. Aż trudno uwierzyć, że to na prawdę ona.

Pod zdjęciem napisała:

Nigdy nie będziecie wiedzieć, czego szukacie w miłości, jeśli nie będziecie kochać samych siebie.

To zdjęcie jest również okładką najnowszego singla "You & I".

To nie pierwszy raz kiedy Gaga przebiera się za mężczyznę. W tej roli mogliśmy podziwiać ją w zeszłorocznym numerze japońskiego Vogue'a. Dobrze wygląda?

screen z twitter.com/#!/ladygaga

screen z twitter.com/#!/ladygaga

screen z lifeandgossip.com


kori

Zobacz także:

Co się stało z twarzą Cameron Diaz?

Anja Rubik nie nosi majtek?!

Zrobili karierę, ale nie mówią dobrze po polsku