Karolak dał plamę

Aktor zaliczył wpadkę.
Karolak dał plamę Aktor zaliczył wpadkę. Tomasz Karolak pojawił się na Verva Street Racing z wielką plamą na bluzce. Taki elegant, a dał się przyłapać w niechlujnym stroju. Czyżby oblał się napojem? Tomasz Karolak pojawił się na Verva Street Racing z wielką plamą na bluzce. Zaintrygowani ową plamą postanowiliśmy ją wam pokazać. Z dotychczasowych doniesień wiemy, że nie zidentyfikowano jej pochodzenia. Wnioskując po kolorze wyeliminowaliśmy czerwone wino i kawę. Możliwe, że przyczyną jej powstania była woda, pot lub jakiś napój... Kiedy zidentyfikujemy źródło plamy od razu was o tym poinformujemy...

Tomasz Karolak pojawił się na Verva Street Racing z wielką plamą na bluzce. Zaintrygowani ową plamą postanowiliśmy ją wam pokazać. Z dotychczasowych doniesień wiemy, że nie zidentyfikowano jej pochodzenia.

Wnioskując po kolorze wyeliminowaliśmy czerwone wino i kawę. Możliwe, że przyczyną jej powstania była woda, pot lub jakiś napój... Kiedy zidentyfikujemy źródło plamy od razu was o tym poinformujemy:)

 

 

Pączek

 

Zobacz także:

Sutki Natalii, czyli powrót Sistars

Dirty dancing Chyry i Ostaszewskiej

Anna Mucha z CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM!