Seymour: Arnold ma trójkę nieślubnych dzieci

Ciekawe ile jeszcze się dowiemy.
Arnold ma trójkę nieślubnych dzieci? Ciekawe czego jeszcze się dowiemy... Jane Seymour, znana z serialu ''Dr. Queen'' twierdzi, że Arnold Schwarzenegger ma trójkę nieślubnych dzieci. Takie rewelacje podaje portal dailymail.co.uk Okazuje się, że syn troskliwego pana domu Arnolda Schwarzeneggera i jego uczynnej pomocy domowej Mildread Baeny nie jest jedynym nieślubnym dzieckiem aktora! Aktorka Jane Seymour znana głównie z serialu ''Dr. Queen'' twierdzi, że Arnold ma jeszcze przynajmniej dwójkę nieślubnych dzieci. Ich istnienie próbuje utrzymać w tajemnicy (ups, wydało się!). Takie rewelacje podaje portal dailymail.co.uk. Seymour, która obraca się w tych samych kręgach co Arnold powiedziała: Nie byłam zdziwiona kiedy dowiedziałam się o separacji Arnolda i Marii. (...) Słyszałam o jeszcze dwóch nieślubnych dzieciach Arnolda. Spotkałam kogoś kto zna go bardzo dobrze. Okazuje się, że nie tylko Maria Shriver nie wiedziała o nieślubnym dziecku Arnolda z Mildread. Podobno 13-letnie chłopiec do niedawna sam nie wiedział kto jest jego ojcem. Dziennikarze NBC dowiedzieli się też, że jedna kobieta zwróciła się też do adwokatów Arnolda twierdząc, że ma dziecko z aktorem. Kobieta żąda zrobienia testów DNA.

Okazuje się, że syn troskliwego pana domu Arnolda Schwarzeneggera i jego uczynnej pomocy domowej Mildread Baeny nie jest jedynym nieślubnym dzieckiem aktora! Aktorka Jane Seymour znana głównie z serialu ''Dr. Queen'' twierdzi, że Arnold ma jeszcze przynajmniej dwójkę nieślubnych dzieci. Ich istnienie próbuje utrzymać w tajemnicy (ups, wydało się!). Takie rewelacje podaje portal dailymail.co.uk.

Seymour, która obraca się w tych samych kręgach co Arnold powiedziała:

Nie byłam zdziwiona kiedy dowiedziałam się o separacji Arnolda i Marii. (...) Słyszałam o jeszcze dwóch nieślubnych dzieciach Arnolda. Spotkałam kogoś kto zna go bardzo dobrze.

Okazuje się, że nie tylko Maria Shriver nie wiedziała o nieślubnym dziecku Arnolda z Mildread. Podobno 13-letnie chłopiec do niedawna sam nie wiedział kto jest jego ojcem.

Dziennikarze NBC dowiedzieli się też, że jedna kobieta zwróciła się też do adwokatów Arnolda twierdząc, że ma dziecko z aktorem. Kobieta żąda zrobienia testów DNA.

To jeszcze nie koniec rewelacji. Media podają nową wersję tego jak Maria dowiedziała się o zdradach męża. Podobno wcale nie było tak, że skruszony Arnold powiedział: ''kochanie, przepraszam, muszę ci teraz coś powiedzieć bo jakoś wcześniej wyleciało mi z głowy. Zdradzałem cię całe życie i mam dziecko z naszą pomocą domową''. Na tak odważny krok się nie zdobył. Podobno to Maria domyślała się, że coś jest nie tak. W końcu otwarcie zapytała Mildread czy ma romans z Arnoldem. Pomoc domowa się przyznała. Później Maria postawiła Arnolda pod ścianą i aktor musiał się przyznać.

Przypomnijmy, że niedawno również była aktorka - Gigi Goyette postanowiła opowiedzieć mediom o jej romansie z Arnoldem.

Arni coraz bardziej się pogrąża. A miało być tak pięknie...

 

(Mildread Baena z jej i Arnolda synem)

 

Rudy

 

Zobacz to:

Najwięksi kobieciarze - oni ZDRADZILI

Kolejna kochanka Arnolda opowiada o romansie

Kulisy romansu Arnolda z pomocą domową

Więcej o: