Poncyljusz i jego literówka

Wpadki polityków.
Poncyljusz i jego literówka Wpadka polityka PJN. Paweł Poncyljusz zaliczył wpadkę ortograficzną na Facebooku. Napisał: "Jaka Ameryka, taka Mayrlin Monroe". Mayrlin? No cóż, nie ma ludzi nieomylnych... Politycy nie mają łatwego życia. Jak żadne inne znane osoby są na celowniku internautów. Nic więc dziwnego, że co rusz słyszymy o wpadkach prezydenta Bronisława Komorowskiego. Teraz wpadł Paweł Poncyljusz. Polityk zamieścił wpis na swoim Facebooku o swojej partii kończąc słowami: "Wszelkie informacje na temat tego, że PJN ma problemy z rejestracją są dowodem nierzetelności dziennikarskiej - jaka Ameryka, taka Mayrlin Monroe". Mayrlin? Nie ma ludzi nieomylnych i każdemu zdarzają się błędy. Niestety, internauci są bezwzględni i od razu zwrócili się ze znaleziskiem do nas.

Politycy nie mają łatwego życia. Jak żadne inne znane osoby są na celowniku internautów. Nic więc dziwnego, że co rusz słyszymy o wpadkach prezydenta Bronisława Komorowskiego. Teraz wpadł Paweł Poncyljusz.

Polityk zamieścił wpis na swoim Facebooku o swojej partii kończąc słowami:

Wszelkie informacje na temat tego, że PJN ma problemy z rejestracją są dowodem nierzetelności dziennikarskiej - jaka Ameryka, taka Mayrlin Monroe !!!

Mayrlin? Nie ma ludzi nieomylnych i każdemu zdarzają się błędy. Niestety, internauci są bezwzględni i od razu zwrócili się ze znaleziskiem do nas. Jeżeli i wy śledzicie życie polityków i chcecie się nim podzielić, przypominamy nasz redakcyjny adres redakcja(at)plotek.pl.

PoliKOT

Zobacz także:

Paweł Poncyljusz pokazał synka

Sypia z najseksowniejszym politykiem w Polsce

Wszystkie wpadki Komorowskiego

Więcej o:
Komentarze (9)
Poncyljusz i jego literówka
Zaloguj się
 • dak

  Oceniono 2 razy 2

  PoliKOT, i kto to pisze... Trafiłeś jak dzik w sosnę!!! Tyle błędów, ile jest w Plotku, to nie ma nigdzie. Wy chcecie kolekcjonować cudze literówki??? Zbierajcie lepiej swoje błędy!

 • sansa

  Oceniono 2 razy 2

  I kto to mówi? Niegramotne, niepiśmienne redachtorki Plociucha? Jaja sobie chyba robicie.

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  straszne, powinni go zdegradować do podlewacza sejmowych tui albo nawet niżej x-)

 • browaryr

  0

  no ku...-same"miodki"w redakcji-dajcie spokoj.

 • kesha_rulez

  0

  ale straszne ! żebyśta się nie zesrali

 • szaron_stoln

  0

  News z dupy, jak się ktoś kiedyś wyraził, a ja cytuję.

 • ulla

  0

  Ej tylko bez prowonywnia literowek do bykow ortograficznych !!!!!!!!

 • bratek2

  0

  ojtam ojtam, wielkie mi halo ! normalna literowka. wszystkim sie zdarzaja i to czesto. jedyny pech, to taki, ze facet nie sprawdzil co napisal. a powinien, bo teraz maluczcy i nieomylni maja radoche.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX