Horodyńska i Malinowska jadą po Szulim

"Ta stylizacja to nic ciekawego".
Horodyńska z Malinowską jadą po Szulim "Ta stylizacja to nic ciekawego". Joanna Horodyńska w dwutygodniku "Party" o stylizacji Agnieszki Szulim: "Taki tank top to nic odkrywczego, raczej nudny zestaw bezpieczeństwa". Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska znowu zasiadły w "Modowym Sądzie" na łamach magazynu "Party". Tym razem na wokandę trafiła stylizacja Agnieszki Szulim. I tym razem musimy przyznać, że z wyrokiem można by dyskutować. Karolina Malinowska: "Zastanawiam się, dlaczego Agnieszka chce być małą dziewczynką. Przepraszam samą bohaterkę, którą darzę dużą sympatią, ale ten zestaw jest fatalny. Zacznę od spódnicy. Ma piękny kolor, ale bombka? Zabiera Agnieszce całą figurę, nie wygląda letnio ani wiosennie, ciężko raczej". Joanna Horodyńska wtóruje koleżance: "Zgadzam się, nie podoba mi się także fryzura. Grzywka jest bardzo modna, ale z tak długimi włosami wymaga perfekcji, której tu nie widzę. Co do reszty, taki tank top to doprawdy nic odkrywczego, raczej nudny zestaw bezpieczeństwa". Karolina Malinowska: "No i kozaki. Choć za oknem już wiosna, nadal są modne, ale tylko okazjonalnie. Tutaj przydałoby się coś lżejszego, bo brakuje mi konsekwencji w tej stylizacji". Joanna Horodyńska na koniec dała promyk nadziei: "Pochwalić możemy za ładną torebką w stylu Chanel, choć i ona wygląda tu bardzo niepozornie. Całość to nic ciekawego, prawdę mówiąc...". Tak rzeczywiście mówiąc prawdę, to ta stylizacja nie jest taka najgorsza. Pisaliśmy kiedyś, że pomiędzy Joanna Horodyńską a Agnieszką Szulim jest mały konflikt. Może to jest clou problemu? Może po prostu się na niej odgryzają?

Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska znowu zasiadły w "Modowym Sądzie" na łamach magazynu "Party". Tym razem na wokandę trafiła stylizacja Agnieszki Szulim. I tym razem musimy przyznać, że z wyrokiem można by dyskutować. Karolina Malinowska:

Zastanawiam się, dlaczego Agnieszka chce być małą dziewczynką. Przepraszam samą bohaterkę, którą darzę dużą sympatią, ale ten zestaw jest fatalny. Zacznę od spódnicy. Ma piękny kolor, ale bombka? Zabiera Agnieszce całą figurę, nie wygląda letnio ani wiosennie, ciężko raczej.

Joanna Horodyńska wtóruje koleżance:

Zgadzam się, nie podoba mi się także fryzura. Grzywka jest bardzo modna, ale z tak długimi własami wymaga perfekcji, której tu nie widzę. Co do reszty, taki tank top to doprawdy nic odkrywczego, raczej nudny zestaw bezpieczeństwa.

Karolina Malinowska:

No i kozaki. Choć za oknem już wiosna, nadal są modne, ale tylko okazjonalnie. Tutaj przydałoby się coś lżejszego, bo brakuje mi konsekwencji w tej stylizacji.

Joanna Horodyńska na koniec dała promyk nadziei:

Pochwalić możemy za ładną torebką w stylu Chanel, choć i ona wygląda tu bardzo niepozornie. Całość to nic ciekawego prawdę mówiąc....

Tak rzeczywiście prawdę mówiąc, to ta stylizacja nie jest taka najgorsza. Pisaliśmy kiedyś, że pomiędzy Joanna Horodyńską a Agnieszką Szulim jest mały konflikt. Może to jest clue problemu? Może po prostu się na niej odgryzają? Chodzi o tę stylizację:

Zgadzacie się z opiniami Joanny i Karoliny? Zagłosujcie w sondzie.

Aik

Zobacz także:

Szulim jak Ciotka Klotka!

Agnieszka Szulim kończy 33 lata

Agnieszka Szulim zaśpiewa w Abbie!

Czy zgadzasz się opiniami Joanny i Karoliny?
Więcej o:
Komentarze (19)
Horodyńska i Malinowska jadą po Szulim
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 7 razy 7

  Drogi plotku,czy nie posiadacie aktualnych zdjęć "wyroczni modowych"?Twarz tej z lewej mówi:"Swędzi mnie ciqa ale nie mogę się podrapać",natomiast twarz drugiej nie mówi nic tylko oczy krzyczą za rozumem.

 • grabarz_001

  Oceniono 5 razy 5

  wściekłe te baby H&M - piana z ust im leci !TYLE WIEDZĄ , ILE IM ZAPŁACĄ !

 • rokatanski

  Oceniono 4 razy 4

  Bez szału ale jest ok. Taki sam poziom jak "kreacje" MalinoHorodyńskiej.

 • lojzo

  Oceniono 4 razy 4

  Ale złośliwe baby! To nie jest ocena stylizacji, to regularne czepialstwo. Czy widziały jak same wyglądają?

 • queenelizabeth

  Oceniono 6 razy 4

  naoglądały się dziewczynki (Horodyńska i Malinowska) zachodnich programów i gazetek o stylizacjach i w główkach im się poprzewracało! Dziwie się, że im jeszcze nikt nie wytoczył sprawy o zniesławienie. Jakim prawem te dwie panie zabierają głos w temacie czyjegoś look'u???? Co je to obchodzi? znalazły się wyrocznie, a nie potrafią zadbać, aby ich foty, w ich genialnych stylizacjach były aktualizowane na portalach! Odnoszę wrażenie, że mają same ze sobą problemy, a lekarstwo na nie znalazły w obsmarowywaniu innych i przy okazji trochę kasy przy tym zarobić.

 • sdn

  Oceniono 3 razy 3

  Zamiast "niepozornej" torebki powinna zabrać plecak?

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  @jablonexkociak-ja tych bab nietrawie choc na modzie sie nieznam-same reprezentuja kubel pck a zawsze pie.....ze ten tak ubrany ten tak-smieciary:)

 • jablonexkociak

  Oceniono 3 razy 3

  @browaryr,racja.Mój komentarz miał być krótki treściwy i zawiera wszystkie informacje na temat "modowych księżniczek"...

 • justttynka

  Oceniono 2 razy 2

  ja juz nie mogę patrzeć na te żałosne ''modelki'' które niestety żadnej kariery nie zrobiły,tylko teraz w tak perfidny sposób chcą być sławne----ŻENADA!!!!!!!!!!
  dziwię się jeszcze że kobiety które obraziły nie wywiozły ich na taczkach do jakiejś OBORY--bo tam jest ich miejsce....One uważają się za wyrocznie mody?????Jedna paskudniejsza od drugiej.....Oj Oliwier ,szkoda mi Cię ,jesteś fajnym facetem,z jakimiś zasadami a ta Twoja żonka tak Ci psuje wizerunek---zrób coś z tym,bo to napewno odegra się na Tobie....a przede wszystkim odciągnij ją od tej STAREJ PANNY Horodyńskiej,bo to pewnie ona wciągneła ją w to wstrętne bagno.....A tak apropo ,spójrzcie na siebie jak wyglądacie,pokarzcie swoje zdjecia bez tego kilograma tapety na twarzy...,
  Pamiętajcie że to się na was zemści!!!!!!Nieszkoda wam swoich rodziców ,którzy się pewnie wstydzą wychodzić z domu,z waszego powodu???????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX