Horodyńska i Malinowska jadą po Szulim

"Ta stylizacja to nic ciekawego".
Horodyńska z Malinowską jadą po Szulim "Ta stylizacja to nic ciekawego". Joanna Horodyńska w dwutygodniku "Party" o stylizacji Agnieszki Szulim: "Taki tank top to nic odkrywczego, raczej nudny zestaw bezpieczeństwa". Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska znowu zasiadły w "Modowym Sądzie" na łamach magazynu "Party". Tym razem na wokandę trafiła stylizacja Agnieszki Szulim. I tym razem musimy przyznać, że z wyrokiem można by dyskutować. Karolina Malinowska: "Zastanawiam się, dlaczego Agnieszka chce być małą dziewczynką. Przepraszam samą bohaterkę, którą darzę dużą sympatią, ale ten zestaw jest fatalny. Zacznę od spódnicy. Ma piękny kolor, ale bombka? Zabiera Agnieszce całą figurę, nie wygląda letnio ani wiosennie, ciężko raczej". Joanna Horodyńska wtóruje koleżance: "Zgadzam się, nie podoba mi się także fryzura. Grzywka jest bardzo modna, ale z tak długimi włosami wymaga perfekcji, której tu nie widzę. Co do reszty, taki tank top to doprawdy nic odkrywczego, raczej nudny zestaw bezpieczeństwa". Karolina Malinowska: "No i kozaki. Choć za oknem już wiosna, nadal są modne, ale tylko okazjonalnie. Tutaj przydałoby się coś lżejszego, bo brakuje mi konsekwencji w tej stylizacji". Joanna Horodyńska na koniec dała promyk nadziei: "Pochwalić możemy za ładną torebką w stylu Chanel, choć i ona wygląda tu bardzo niepozornie. Całość to nic ciekawego, prawdę mówiąc...". Tak rzeczywiście mówiąc prawdę, to ta stylizacja nie jest taka najgorsza. Pisaliśmy kiedyś, że pomiędzy Joanna Horodyńską a Agnieszką Szulim jest mały konflikt. Może to jest clou problemu? Może po prostu się na niej odgryzają?

Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska znowu zasiadły w "Modowym Sądzie" na łamach magazynu "Party". Tym razem na wokandę trafiła stylizacja Agnieszki Szulim. I tym razem musimy przyznać, że z wyrokiem można by dyskutować. Karolina Malinowska:

Zastanawiam się, dlaczego Agnieszka chce być małą dziewczynką. Przepraszam samą bohaterkę, którą darzę dużą sympatią, ale ten zestaw jest fatalny. Zacznę od spódnicy. Ma piękny kolor, ale bombka? Zabiera Agnieszce całą figurę, nie wygląda letnio ani wiosennie, ciężko raczej.

Joanna Horodyńska wtóruje koleżance:

Zgadzam się, nie podoba mi się także fryzura. Grzywka jest bardzo modna, ale z tak długimi własami wymaga perfekcji, której tu nie widzę. Co do reszty, taki tank top to doprawdy nic odkrywczego, raczej nudny zestaw bezpieczeństwa.

Karolina Malinowska:

No i kozaki. Choć za oknem już wiosna, nadal są modne, ale tylko okazjonalnie. Tutaj przydałoby się coś lżejszego, bo brakuje mi konsekwencji w tej stylizacji.

Joanna Horodyńska na koniec dała promyk nadziei:

Pochwalić możemy za ładną torebką w stylu Chanel, choć i ona wygląda tu bardzo niepozornie. Całość to nic ciekawego prawdę mówiąc....

Tak rzeczywiście prawdę mówiąc, to ta stylizacja nie jest taka najgorsza. Pisaliśmy kiedyś, że pomiędzy Joanna Horodyńską a Agnieszką Szulim jest mały konflikt. Może to jest clue problemu? Może po prostu się na niej odgryzają? Chodzi o tę stylizację:

Zgadzacie się z opiniami Joanny i Karoliny? Zagłosujcie w sondzie.

Aik

Zobacz także:

Szulim jak Ciotka Klotka!

Agnieszka Szulim kończy 33 lata

Agnieszka Szulim zaśpiewa w Abbie!

Czy zgadzasz się opiniami Joanny i Karoliny?