Afera na Wyspach: Tabloid PODSŁUCHIWAŁ gwiazdy i księcia Williama!

Podsłuchiwali księcia Williama.

To naprawdę gruba afera! Okazuje się, że dziennikarze brytyjskiego tabloidu ''News of the World'' przez wiele lat podsłuchiwali tysiące celebrytów i rodzinę królewską! Włamywali się na ich skrzynki głosowe, a także sprawdzali ich e-maile. Ich ofiarami byli m.in. książę William czy Sienna Miller. Jak donoszą brytyjskie media, policja odkryła listę 3000 numerów telefonów, które mogły być podsłuchiwane.

Dwaj dziennikarze zostali już zatrzymani: szef reporterów News of the World Neville Thurlbeck i były redaktor naczelny Ian Edmondson. Mężczyźni sami stawili się na komisariatach policji i zostali zwolnieni za kaucją. Zarzuty mogą być postawione ponad stu osobom.

(Screen zredo.me.uk, na zdjęciu zatrzymani dziennikarze: Ian Edmondson i Neville Thurlbeck)

Sienna Miller nazwała całą aferę: ''skandalicznym naruszeniem prywatności". Miller oskarża magazyn o włamywanie się na jej skrzynkę głosową i wykorzystywanie informacji o niej, jej rodzinie i byłym partnerze Jude Law. Magazyn zaproponował przeproszenie pokrzywdzonych i rekompensatę. Gwiazdy zapowiadają, że nie pójdą na ugodę i będą walczyć o swoje prawa.

Dzięki podsłuchiwaniu celebrytów, dziennikarze wiedzieli o gwiazdach wszystko. Teraz odpowiedzą za tak karygodne naruszenie prywatności.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Maja Frykowska pokazała babcię

Seksowne stewardessy w Playboyu

Lesław Żurek pokazał żonę