Odmłodzili Kożuchowską. Po co?

Gwiazdy w Photoshopie.
Odmłodzili Kożuchowską. Po co? Gwiazdy w Photoshopie. Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na okładce "Gali". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że graficy na siłę chcieli ją odmłodzić. Pytamy: po co? Odeszła z programu "M jak Miłość" i znów zrobiło się o niej głośno. Małgorzata Kożuchowska ma swoje drugie "5 minut". Gra u boku Tomasza Karolaka w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", a teraz pojawiła się na okładce najnowszej "Gali". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że graficy na siłę chcieli ją odmłodzić. A my pytamy, po co? Małgorzata Kożuchowska bez ingerencji grafików wygląda znakomicie. Kilka zmarszczek dodaje je uroku, bo kobieta jak wino - im starsza tym lepsza. Wygładzona na siłę twarz aktorki nie jest wcale apetyczna. To nie pierwsza wpadka grafików. Niedawno okładka "Glamour" z Małgorzatą Kożuchowską wręcz straszyła ludzi.

Odeszła z programu "M jak Miłość" i znów zrobiło się o niej głośno. Małgorzata Kożuchowska ma swoje drugie "5 minut". Gra u boku Tomasza Karolaka w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl" a teraz pojawiła się na okładce najnowszej "Gali". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że graficy na siłę chcieli ją odmłodzić. A my pytamy, po co?

Małgorzata Kożuchowska bez ingerencji grafików wygląda znakomicie. Kilka zmarszczek dodaje je uroku, bo kobieta jak wino - im starsza tym lepsza. Wygładzona na siłę twarz aktorki nie jest wcale apetyczna.

Małgorzata Kożuchowska w

To nie pierwsza wpadka grafików. Niedawno okładka "Glamour" z Małgorzatą Kożuchowską wręcz straszyła ludzi:

małgorzata kożuchowska,odeta moro-figurska

Mrock

Zobacz także:

Łepkowska o Kożuchowskiej: Ona nie szanuje widzów

Dlaczego Kożuchowska odeszła z "M jak Miłość"

Co teraz z Hanką Mostowiak? 5 pomysłów

Czy poprawianie gwiazd przez grafików to obciach?