Córka Whitney też ĆPA! FOTO

Bobbi Kristina Brown bierze narkotyki.
Córka Whitney bierze narkotyki? Intrygujące zdjęcie córki znanej piosenkarki obiegło świat Były chłopak Bobbi Kristiny Brown, córki Whitney Houston twierdzi, że 18-latka jest uzależniona od narkotyków. Chłopak mówi, że Bobbi regularnie zażywa kokainę. Były chłopak Bobbi Kristiny Brown, córki Whitney Houston twierdzi, że 18-latka jest uzależniona od narkotyków. Chłopak mówi, że Bobbi regularnie zażywa kokainę. Zrobił jej zdjęcie, które obiegło cały świat. Jak można przeczytać na stronie dailymail.co.uk, były chłopak Bobbi mówi:"Próbowałem ją powstrzymać, ale ona zawsze mówiła, że jest po prostu taka, jak jej matka. Whitney powinna zobaczyć co robi jej córka. Jeśli Krissi szybko z tym nie skończy, to uzależnienie ją zabije". Zdjęcie powstało, gdy Bobbi miała tylko 17 lat... Córka diwy skomentowała sprawę na Twitterze. "To zdjęcie zrobiła osoba, która była mi bardzo bliska. Ustawił mnie do zdjęcia tak, żeby wyglądało jakbym ćpała... Ale to naprawdę nie jest to, na co wygląda. Ludzie zrobią wszystko dla pieniędzy i to jest bardzo smutne. Czuję się bardzo zraniona". Podobno Whitney bardzo wspiera teraz córkę. Wierzycie Bobbi, że zdjęcie było ustawiane?

Houston! Mamy problem!

Były chłopak Bobbi Kristiny Brown, córki Whitney Houston twierdzi, że 18-latka jest uzależniona od narkotyków. Chłopak mówi, że Bobbi regularnie zażywa kokainę. Zrobił jej zdjęcie, które obiegło cały świat.

Jak można przeczytać na stronie dailymail.co.uk ,były chłopak Bobbi mówi:

Próbowałem ją powstrzymać, ale ona zawsze mówiła, że jest po prostu taka jak jej matka. Whitney powinna zobaczyć co robi jej córka. Jeśli Krissi szybko z tym nie skończy to uzależnienie ją zabije.

(Fot. dailymail.co.uk)

Zdjęcie powstało, gdy Bobbi miała tylko 17 lat... Córka diwy skomentowała sprawę na Twitterze.

To zdjęcie zrobiła osoba, która była mi bardzo bliska. Ustawił mnie do zdjęcia tak, żeby wyglądało jakbym ćpała... Ale to naprawdę nie jest to na co wygląda. Ludzie zrobią wszystko dla pieniędzy i to jest bardzo smutne. Czuję się bardzo zraniona.

Podobno Whitney bardzo wspiera teraz córkę. Wierzycie Bobbi, że zdjęcie było ustawiane i tak naprawdę nie ćpa? Weźcie udział w naszej sondzie.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Houston wydaje fortunę na narkotyki

Mały Tajwańczyk lepszy od Whitney Houston. Wideo

Whitney Houston trafiła do szpitala

Czy wierzysz zapewnieniom Bobbi, że nie bierze narkotyków?