Komorowski zalicza KOLEJNĄ WTOPĘ. FOTO

.
Komorowski zalicza kolejną wtopę Czarna seria prezydenta trwa Prezydent Bronisław Komorowski podczas spotkania ze Związkiem Polaków na Litwie zamiast wysłuchać przemówienia powitalnego, rzucił się na smakołyki Bronisław Komorowski nie ma dobrego okresu. Zalicza wpadkę za wpadką. Przyjmując Angelę Merkel w Warszawie pokazał brak manier, siadając jako pierwszy, a Nicolas Sarkozy mókł, bo świta naszego prezydenta zapomniała o parasolu dla francuskiego prezydenta. Teraz prezydent Komorowski zalicza wtopę na Litwie. Na spotkaniu z przedstawicielami Związku Polaków zamiast wsłuchiwać się w przemowę powitalną, rzucił się na smakołyki. Wyglądało to nadzwyczaj niesmacznie.

Bronisław Komorowski nie ma dobrego okresu. Zalicza wpadkę za wpadką. Przyjmując Angelę Merkel w Warszawie pokazał brak manier siadając jako pierwszy, a Nicolas Sarkozy mókł, bo świta naszego prezydenta zapomniała o parasolu dla głowy Francji.

Teraz prezydent Komorowski zalicza wtopę na Litwie. Na spotkaniu z przedstawicielami Związku Polaków, zamiast wsłuchiwać się w przemowę powitalną, rzucił się na smakołyki. Wyglądało to nadzwyczaj niesmacznie.

PoliKOT

Zobacz także:

Czy nowy fotograf upiększa Komorowskiego?

Dwie gafy Komorowskiego

Dwie wpadki Komorowskiego w Stanach