Rowland w sukience jak Hirsch

.
Rowland w sukience jak Hirsch Być jak Maja? Kelly Rowland pokazała się na pokazie Ewy Minge w takiej samej sukience, jaką Maja Hirsch miała na sobie na premierze filmu "Jak się pozbyć cellulitu". Niedawno pisaliśmy, że Kelly Rowland pojawiła się na pokazie Evy Minge w Nowym Jorku. Piosenkarka miała na sobie czarną kreację polskiej projektantki. Jak się okazuje, identyczny model miała już na sobie w Polsce Maja Hirsch dwa tygodnie wcześniej na premierze filmu "Jak się pozbyć cellulitu". Maja postawiła na skromne dodatki, natomiast Kelly założyła do niej futrzaną kamizelkę i bluzkę.

Niedawno pisaliśmy, że Kelly Rowlandpojawiła się na pokazie Evy Minge w Nowym Jorku. Piosenkarka miała na sobie czarną kreację polskiej projektantki. Jak się okazuje, identyczny model miała już na sobie w Polsce Maja Hirsch dwa tygodnie wcześniej na premierze filmu "Jak się pozbyć cellulitu".

Maja postawiła na skromne dodatki, natomiast Kelly założyła do niej futrzaną kamizelkę i bluzkę. Która z pań lepiej wygląda w tej sukience? Zdecydujcie w naszej sondzie.

 

Aik


Zobacz także:

Kelly Rowland o Minge: To PIĘKNA kobieta

Kelly Rowland na pokazie Evy Minge!

Kelly Rowland ma buty jak Doda! SONDA

Która gwiazda wygląda lepiej w kreacji Evy Minge?