18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kiera Weathers pokazała tutaj dużo? Mylicie się. Chwilę później pierś całkiem wypadła z dekoltu

Kiera Weathers zaliczyła wpadkę sezonu. Przez zbyt żywiołowy taniec w wydekoltowanej kreacji oczom wszystkich ukazała się jej pierś.

Kiera Weathers na koncercie w Londynie zafundowała swoim fanom więcej emocji niż się spodziewali (i to zarówno fani, jak i piosenkarka). Artystka w bardzo wydekoltowanej kreacji wykonywała żywiołowy taniec, który zakończył się WPADKĄ. Pierś "wyskoczyła" z kreacji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KIERY WEATHERS >>

Artystka pokonała swoją stylizację pod każdym względem. Nie dość, że kreacja nie wytrzymała żywiołowego tańca i uwolniła piersi Weathers, to jeszcze materiał pękł na szwie i zrobiła się wielka dziura na ramieniu.

Kiera Weathers ma 18 lat i popularnością cieszy się głównie na Wyspach. To dzięki tamtejszej edycji "X Factor" usłyszeli o niej Brytyjczycy. Niestety dziewczyna nie odniosła sukcesu w programie. Choć odpadła już w drugim tygodniu rywalizacji, nie porzuciła kariery muzycznej i nadal koncertuje. Szczególnie występ w londyńskim klubie G-A-Y przyniósł jej rozgłos. Jesteście ciekawi, jak śpiewa? Oto mała próbka:

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS