18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pozowała do zdjęć. Piękny uśmiech, obok gwiazda wieczoru, aż wtem... Ktoś włączył z tyłu wiatrak. I wpadka!

Otwarcie butiku Tommy'ego Hilfigera w Paryżu. Modelki pozują na ściance z projektantem. Ktoś chciał ostudzić atmosferę włączając wiatrak. W efekcie podgrzał ją jednak do czerwoności.

Behati Prinsloo, piękna żona Adama Levina, była gościem na paryskim pokazie kolekcji Tommy'ego Hilfigera w jego nowo otwartym w stolicy Francji butiku. Po evencie razem z nim i jeszcze jedną modelką pozowała do zdjęć licznie zgromadzonym fotoreporterom. Szkoda tylko, że ktoś nagle zaskoczył ją strumieniem powietrza z wiatraka skierowanego prosto na jej pupę. Efekt? Sukienka w górze i pośladki na wierzchu.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Tommy Hilfiger stał tyłem i stracił najlepszą część swojej własnej imprezy - podsumował portal TMZ.com. - Wiatr podwiewający spódnice pięknych kobiet? Znak na istnienie siły wyższej.

Tak to bywa z tym wiatrem - czy naturalny, czy sztuczny, potrafi spłatać figla największej elegantce. Na szczęście Prinsloo się nie przejęła i chwilę po wpadce pozowała do zdjęć TAK:

BEHATI PRINSLOO - INAUGURATION OF THE TOMMY HILFIGER STORE TO THE BOULEVARD CAPUCINESPascal POTIER / VISUAL Press Agency / Visual Press Agency

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS