Dopasowana marynarka - jest. Oryginalne spodnie - są. Mogło być elegancko, ale cały look Maślaka zepsuło TO

Rafał Maślak we wtorek był jednym z gości na wiosennej ramówce Polsatu Cafe w restauracji Filmowej i zrobił wszystko, by prezentować się tego dnia jak gwiazda.
Maślak prawie elegancki Mogło być elegancko, ale cały wygląd Maślaka zepsuło TO. Rafał Maślak we wtorek był jednym z gości na wiosennej ramówce Polsatu Cafe w restauracji Filmowej i zrobił wszystko, by prezentować się jak gwiazda. Rafał Maślak we wtorek był jednym z gości na wiosennej ramówce Polsatu Cafe w restauracji Filmowej i zrobił wszystko, by prezentować się tego dnia jak gwiazda. Nie zabrakło więc dopasowanej marynarki, dosyć fikuśnych spodni z wzorem, a także makijażu, którym, niestety, ktoś zbyt hojnie go obdarzył. Najwyraźniej makijażystka za bardzo przejęła się "pudrowaniem mu noska", bo właśnie okolice nosa i policzków były wyraźnie jaśniejsze od reszty jego twarzy. Rafał Maślak w Polsat Cafe poprowadzi nowy program "Randka z Maślakiem". Zapewnił, że to nie on ma być gwiazdą, ale jego bohaterki. - Ja jestem tylko jego małą częścią, uczestnikiem. Chcę pokazać ludziom wspaniałe historie kobiet, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia i dołożę wszelkich starań, aby pomóc im spełnić chociaż po jednym - mówił w Rozrywka.dziennik.pl. Cóż, najwyraźniej na ramówce jednak chciał być gwiazdą. Pamiętacie, że podobną makijażową wpadkę zaliczył kiedyś Dowbor?

Nie zabrakło więc dopasowanej marynarki, dosyć fikuśnych spodni z wzorem, a także makijażu, którym, niestety, ktoś zbyt hojnie go obdarzył. Najwyraźniej makijażystka za bardzo przejęła się "pudrowaniem mu noska", bo właśnie okolice nosa i policzków były wyraźnie jaśniejsze od reszty jego twarzy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Rafał Maślak w Polsat Cafe poprowadzi nowy program "Randka z Maślakiem". Zapewnił, że to nie on ma być gwiazdą, ale jego bohaterki.

Ja jestem tylko jego małą częścią, uczestnikiem. Chcę pokazać ludziom wspaniałe historie kobiet, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia i dołożę wszelkich starań, aby pomóc im spełnić chociaż po jednym - mówił w Rozrywka.dziennik.pl.

Cóż, najwyraźniej na ramówce jednak chciał być gwiazdą. Pamiętacie, że podobną makijażową wpadkę zaliczył kiedyś Dowbor? Mamy jednak pocieszenie dla Maślaka - do "mistrza" makijażu jeszcze trochę mu brakuje.

Maślak dawno nie pojawiał się na salonach ze swoim równie przystojnym bratem. Prz okazji przypomnijcie sobie, jak wygląda.

Vic

Więcej o:
Komentarze (6)
Dopasowana marynarka - jest. Oryginalne spodnie - są. Mogło być elegancko, ale cały look Maślaka zepsuło TO
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 16

  Nos jak nos, według mnie najbardziej "look" to mu psuje ta żółta gwiazdka, ale może nie znam się.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  hmm rafał maślak,"pudrowanie noska"...ku..a co ja czytam...

 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 3

  Randka z Maślakiem.....

  I pomyśleć, ze ja go ostatnio chwaliłem, że nie pcha się tam gdzie nie powinien.

 • czik

  Oceniono 5 razy -3

  a może by tak stylizacja? look, matko juz nie ma polskich nazw?

 • Oceniono 12 razy -10

  no nie wiem te obcisłe gatki? damskie pantofelki? rozchełstana koszula? to ma być look?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX