Dopasowana marynarka - jest. Oryginalne spodnie - są. Mogło być elegancko, ale cały look Maślaka zepsuło TO

Rafał Maślak we wtorek był jednym z gości na wiosennej ramówce Polsatu Cafe w restauracji Filmowej i zrobił wszystko, by prezentować się tego dnia jak gwiazda.
Maślak prawie elegancki Mogło być elegancko, ale cały wygląd Maślaka zepsuło TO. Rafał Maślak we wtorek był jednym z gości na wiosennej ramówce Polsatu Cafe w restauracji Filmowej i zrobił wszystko, by prezentować się jak gwiazda. Rafał Maślak we wtorek był jednym z gości na wiosennej ramówce Polsatu Cafe w restauracji Filmowej i zrobił wszystko, by prezentować się tego dnia jak gwiazda. Nie zabrakło więc dopasowanej marynarki, dosyć fikuśnych spodni z wzorem, a także makijażu, którym, niestety, ktoś zbyt hojnie go obdarzył. Najwyraźniej makijażystka za bardzo przejęła się "pudrowaniem mu noska", bo właśnie okolice nosa i policzków były wyraźnie jaśniejsze od reszty jego twarzy. Rafał Maślak w Polsat Cafe poprowadzi nowy program "Randka z Maślakiem". Zapewnił, że to nie on ma być gwiazdą, ale jego bohaterki. - Ja jestem tylko jego małą częścią, uczestnikiem. Chcę pokazać ludziom wspaniałe historie kobiet, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia i dołożę wszelkich starań, aby pomóc im spełnić chociaż po jednym - mówił w Rozrywka.dziennik.pl. Cóż, najwyraźniej na ramówce jednak chciał być gwiazdą. Pamiętacie, że podobną makijażową wpadkę zaliczył kiedyś Dowbor?

Nie zabrakło więc dopasowanej marynarki, dosyć fikuśnych spodni z wzorem, a także makijażu, którym, niestety, ktoś zbyt hojnie go obdarzył. Najwyraźniej makijażystka za bardzo przejęła się "pudrowaniem mu noska", bo właśnie okolice nosa i policzków były wyraźnie jaśniejsze od reszty jego twarzy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Rafał Maślak w Polsat Cafe poprowadzi nowy program "Randka z Maślakiem". Zapewnił, że to nie on ma być gwiazdą, ale jego bohaterki.

Ja jestem tylko jego małą częścią, uczestnikiem. Chcę pokazać ludziom wspaniałe historie kobiet, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia i dołożę wszelkich starań, aby pomóc im spełnić chociaż po jednym - mówił w Rozrywka.dziennik.pl.

Cóż, najwyraźniej na ramówce jednak chciał być gwiazdą. Pamiętacie, że podobną makijażową wpadkę zaliczył kiedyś Dowbor? Mamy jednak pocieszenie dla Maślaka - do "mistrza" makijażu jeszcze trochę mu brakuje.

Maślak dawno nie pojawiał się na salonach ze swoim równie przystojnym bratem. Prz okazji przypomnijcie sobie, jak wygląda.

Vic