Marcelina Zawadzka wyglądała pięknie. Zachwyty skończyły się jednak, gdy rozpięła żakiet

Naszej miss właściwie nie zdarzają się wpadki. Niestety jeśli najnowszą stylizację wybrał dla niej stylista, musiała mu chyba czymś podpaść.

Kiedy jako gość przyszła na widownię "Tańca z Gwiazdami" prezentowała się świetnie w stylizacji, która właściwie nie miała szans, by się udać. Teraz było na odwrót. Elegancki żakiet, fikuśne, ale jednocześnie dość proste spodnie, czółenka idealnie dopasowane do reszty stroju, ozdobna broszka - wszystko jak trzeba. Ale już prawie wiosna, dni są coraz cieplejsze. Zawadzka rozpięła więc żakiet. I o zgrozo - naszym oczom ukazał się biustonosz całkowicie prześwitujący spod cienkiego materiału.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nie wydaje nam się, by miss specjalnie ukazała fotografom swoją bieliznę, ale też musimy przyznać, że jej biustonosz jest naprawdę ładny. To tak na pocieszenie.

A tak wyglądała Marcelina Zawadzka na widowni "Tańca z Gwiazdami":

 

jus


Więcej o:
Komentarze (8)
Marcelina Zawadzka wyglądała pięknie. Zachwyty skończyły się jednak, gdy rozpięła żakiet
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 161 razy 149

  Wpadka miesiąca - Marcelina ma biustonosz :D:D:D

 • 020680

  Oceniono 68 razy 50

  Redaktornia jak zwykle zachwyca się muchami, transami i "koniowatymi", a u naprawdę atrakcyjnych kobiet namiętnie szuka wpadek. :D

 • templogin

  Oceniono 33 razy 33

  "naszym oczom ukazał się biustonosz"
  Kłamstwo o krótkich nóżkach. Materiał jest prześwitujący dla obiektywów podczas robienia zdjęć z fleszem. Przerabiane to było na wszystkich plotkopudelkach nie raz. Ani Waszym oczom, ani oczom Zawadzkiej (która przecież musiała przeglądać się w lustrze przed wyjściem) nic się nie ukazało.

 • 1234qwerty

  Oceniono 14 razy 14

  Cholera ale co z majtkami ???

 • six_a

  Oceniono 11 razy 5

  wielkie ajwaj, piżamy nie zdjęła.

 • oksza

  Oceniono 6 razy 2

  Oni szukają reklamobiorców. Dlatego te tytuły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX